Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most, hogy ujitott a Libero...

Most, hogy ujitott a Libero erre a Hero szeriara ami borzalmas, mit ajanlotok valtasnak?

Figyelt kérdés

Milyen pelust vegyek? Nagy meretbe gondolkodom. A pampers sleep and playtol gombas lett a popsija igy a pampers eleve kizarva.

Eddig eveken at bejott a libero comfort, de az ujitas miatt sajnos nem jo.

Babydream pelus? Vagy mit vegyek?


2017. júl. 6. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha a mintával van bajod keress olyan üzletet ahol a normális van
2017. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Csak a mintaja valtozott. Mivel hord nadragot a pici, teljesen mindegy nekem.
2017. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont pelus vásárlás előtt voltam,amikor olvastam h mennyire rossz az új libero.igy nem vettem!

Most akciós volt a Sparban az is jó,meg a Lidl is jó.a DM-es pelenkával az a baj,h egyel nagyobb méret kell belőle.

a pampers nem vált be nekünk :(

2017. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak a mintája. Mi is váltáson gondolkodunk, csak még nem tudom, mire.

Babylove 5-ös nem jött be (ez kb. akkora mint a 6-os libero), mert nagyon buggyosodik már kevés pisitől.

2017. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Mi valtozott rajta ? Nekem ugyanolyannak tunik, evek ota ezt hasznaljuk.
2017. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Mi a baj vele? Mi most kezdtük a harmadik csomagot (5-6os), nem vettem észre semmit. Mi még a lidl-st használjuk.
2017. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet bír és sok a selejt zárófüles (könnyen szakad). Tele van a panaszokkal a libero fb oldala.
2017. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk nagyon bejön a Tesco Loves Baby pelenka. Jó árban, és sokat bír, jól tart.
2017. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már tavaly is utáltam a Libero-t, mert tele volt selejtes szériával, csomóban álló gyöngy, leszakadó fül, stb. Ezzel az árszínvonallal ez nem megengedhető szerintem, hogy hullámzó legyen a minőség. A kisfiammal az első év a próbálgatás éve volt, rengeteg félét kipróbáltunk. Majdnem egy éves volt, amikor vettem egy doboz DM-es Babylove-ot. Hát azóta is verem a fejem a falba, hogy nem ezzel kezdtük... Több mint fél év alatt számtalan elhasznált doboz anélkül, hogy egy is selejtes lett volna. Most megint terhes vagyok, amint lehet majd 3-as méretre váltanunk, azonnal Babylove! (Sajnos, 1-2 méretből nincs Jumbo pack és a kiszacsis kiszerelés drága belőle sajnos.)
2017. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, az előző csomag nekünk is szuperhősös volt, abszolút semmi különbséget nem vettem észre
2017. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!