Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire jó az anál plug, megéri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az anál plug, megéri kipróbálni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van anál plugja (pontosabban az a rókafarok, vagy milye van) és állandóan mondogatja, hogy szerezzek magamnak is és legyen bennem szex közben, mert jó érzés. Próbál győzködni, hogy érdemes kipróbálni.

Még a gondolata is furcsa, hogy férfiként bármit is betegyünk a s*ggembe. Nyitott vagyok mindenre, de ez nem b*zis egy kicsit? Milyen érzés? Tapasztalatok?



2017. aug. 15. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem farok alakú, miért lenne buz!s?

Az ánusz is egy erogén zóna, s nem beszélve róla, hogy a prosztatát is ingerelheti.

2017. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyire fáj betenni? Van több méret, ahogy láttam, a legkisebbre gondolok
2017. aug. 15. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ilyen van a csajodnak, menő!

Valamit valamiért, ha rajtad/veled is kipróbálná, ez természetesen lehet előnyös is. Sőt.

2017. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre talán zavaró lehet... síkosítót kell használni, akkor egyáltalán nem fáj.
2017. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Laylah ***** válasza:
100%

Először kellemetlen. Jobb, ha ujjaddal kezded ingerelni, aztán próbálj meg ellazulni, egy ujjadnak be kell mennie, a legkisebb plug is legalább olyan vastag (figyelembe véve hogy a pasik ujjai vastagabbak). Lényegében kicsit olyan érzés, mint a sz@rás, csak visszafelé :D

A legtöbb pasi ódzkodik még a gondolatától is, bátor vagy, ha ki is mered próbálni, ki tudja, még lehet tetszeni is fog, prosztata miatt. :)

27N

2017. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha jó fajta plugot vesztek, szeretni fogod! :) Nem kell túl nagy, de a nagyon pici sem jó, mert nem izgat kellően.


Alapvetően érdemes kipróbálnod, mert nagyon megdobja az orgazmust, ha nyitott vagy erre. Ha a prosztatádat is tudja masszírozni, akkor pedig főleg hatalmas orgazmusaid lehetnek. :)


Én kipróbáltam és nem bántam meg, sőt imádom használni. :) Azóta van többféle plugom és prosztata masszírozóm is, kb minden második-harmadik szex alkalmával valamelyiket használom is, mert isteni érzés. :)

2017. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van anál plugom, és vettem a páromnak is. először nem akarta, de meggyőztem, most már ő kéri h minden szexnél legyen :) egyre többet használja, van mikor magának is berakja :)

én 26/L

párom 26/F

2017. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog izgatni a prosztatádat próbáld ki, nagyobb az élvezet is tőle. Elég sokat tapasztalom, úgy hogy csak ajánlani tudom neked is.
2017. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem van egy csomó. Én is ódzkodva kezdtem. :)

A lényeg a tempón van. Addig ne told jobban, míg nem kívánod. Szóval először csak masszírozd vele, amikor már kezd uncsi lenni, picit nyomd neki, ne nyomd fel, csak nyomkodd, amíg újra uncsi nem lesz. És így tovább... :)

Előtte azért jól sz@rd ki magad. :)

33/F

2017. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Húú az nagyon jó ha ilyen van a barátnődnek. Látom már nem friss kérdés végül kipróbáltad-e?


Ha még nem akkor én is csak azt tudom javasolni hogy élvezetes és nem fogod megbánni. Igaz az első pár alkalomnál amikor csak szokod a dolgok behelyezését akkor nagyon lassan kell haladni és sok síkosítóval, és minden képen kis pluggal kezd óvatosan lassan. És legyen nyugalom körülötted.

2020. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!