Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns nők, lányok! Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők, lányok! Egy BDSM-en alapuló párkapcsolatban ezek mennyire elfogadható vágyak egy SUB pasitól?

Figyelt kérdés

Leszögezném: Hivatásos dominához nem mennék soha, mert az anyagi alapú kapcsolat lenne pár órára, én viszont kölcsönös tiszteleten és bizalmon alapuló dolgokat szeretnék átélni, megélni.


Vázlatosan a legnagyobb vágyaim (mind irányomban, én lennék a sub):

- erényöv hordása (állandó jelleggel, a jutalom a megbeszélt időközönkénti kiengedés lenne, büntetés a bezát időszak növelése tetszőlegesen)

- lábimádat (masszírozás, csókolgatás, talp nyalása, lábujjak szopogatása)

- orgazmuskontroll vagy éppen kényszerélveztetés (bőbebben lebtebb)

- alázás, főleg a kis pénisz alázás (kinevetés, kigúnyolás, leköpés, akár több nő előtti megszégyenítés)

- pisi (pisis punci tisztára nyalatása, lepisiles, pisi igatása vagy szájba pisilés)

- az Úrnő szexuális igényeinek kielégítése az erényöves időszak alatt orálisan és/vagy felcsatolhatós műpénisszel

- saját sperma megetetése


Kifejtve a fentit:

Orgazmuskontroll - ruinde orgasm /elrontott élvezés/ játékok, büntetés esetén akár az erényöv levételénél megnehezíteni/ellehetetleníteni az orgazmust: érzéstelenítő krémmel bekenné a nő a pasi péniszét, egy késleltetős gumit és egy vastag gumit felhúzna rá, erre péniszköpeny, aztán megint gumi, és mondjuk egy szilikon torzóval kap a pasi 2 percet így, hogy elélvezzen. (Erényöves időszak közben is alkalmazható lenne, ha szórakozatná az Úrnőt, ahogy a pasi reménytelenül küzd az orgazmusért.

Kényszerélveztetés - egymás után többször kiverni a pasinak, úgymond lefejni, amíg már kínjában ő könyörgi vissza magát az erényövbe.


Olyan nők válaszát várom, akik otthon vannak a BDSM-ben vagy érdeklődnek az ilyesmi iránt!

A "kezeltesd magad" és társai nem érdekelnek, olyan ne szóljon hozzá, aki nem tudja mi a BDSM és csak beszólogatni akar.

Nem a témába vágyó, lehúzós, csak kötekedő kommenteket lepontozom és jelentem!


A normális hozzászólásokat előre is köszönöm!


29/F



2017. aug. 16. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézest pár elütésért, telefonon írtam! :/
2017. aug. 16. 15:26
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Te lúzer itt nincsenek dominans lanyok
2017. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a mai ferfiak? :} Eleg ciki, nem csoda, ha nem talaltok magatoknak senkit. 23/N
2017. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen nőt nem igen fogsz találni, csak úgy megmondom hogy aki ennyire domináns nő az alapból nem járna, élne párkapcsolatban a subjával, mert nem tartana Férfinek azok után amit leírtál......volt már szerencsém járni dominával, de csak a jó ruciait élveztem ki amúgy ugyan olyan kapcsolat volt mint bármilyen másik lánnyal.
2017. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Azt hittem betegebb dolgot írsz..de nem annyira vészes

Tudod mi a vicc ha egy tök átlagos méretű péniszt kêne ki nevetnem

Valahogy nem lenne őszinte.. De ha mikropénisz akkor az simán megy az kb akkora mint a kisujjam

2017. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És ezek után te még férfinak éreznéd magad és vinnéd a "barátnődet" pl. vacsorázni?
2017. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Smpixie.com
2017. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Szóval ezért nincs egy domináns/szadista pasi sem, aki jól elverne és megalázna :/

szomorú ezt olvasni.

23/N

2018. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
off: erdekes, h dominans no alig akad, mig szub pasikbol dunat lehetne rekeszteni. en dom vagyok, es oszinten kicsit szerencsesnek is erzem magam emiatt, mert szub csajbol azert boven tobb van, mint dominabol.
2018. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!