Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, ilyenkor mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, ilyenkor mi játszódik le bennetek?

Figyelt kérdés
Szexchat, vagy egyéb internetes perverzkedés (nem igazán tudom, hogy miképp nevezik ezt) közben/végén kiderül, hogy a partneretek egy fiú volt, aki lánynak adta ki magát. Hogyan reagáltok? Mennyire rontja el az élményt?

2017. aug. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szexchat-elek, így nem kell ezt megélnem.
2017. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla h lett volna ilyen,de akkor már csak szopjon le az a pasi....
2017. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinalni, de ha ilyen lenne biztos elkuldenem a bus budos pba...
2017. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nagyjából ez a gondolat: Kisminkelni, beöntöztetni női ruhába, erényövet a farkára és jól megdugni.
2017. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
A 4es egy igazi bika....:D Velem még nem fordult elő ilyen. vagy csak nem tudok róla.. xD
2017. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos én ezért igyekszem kideríteni mihamarabb, hogy biztos lánnyal beszélek-e (képcsere, facebook adatlap csekkolás, KERESZTKÉRDÉSEK). Illetve ezért szoktam inkább a chatroulettre menni, mert ott egyszerűbb rájönni, hogy fake-e a kamerakép, vagy sem.

Nehéz sajnos elkerülni a buzeránsokat.

2017. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy ennek most mi értelme volt? Egy fiúnak mi a motivációja, hogy ilyent tegyen?
2017. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@7: Szerepjáték. Beleképzelni magad a másik nem helyébe.


23/F

2017. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!