Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/Nők! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Nektek bejönnek a török, törökös beütésű férfiak? A fehér férfiak mit éreznek, mikor egy szép magyar nő, török/indiai, stb férfi mellett vannak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
A törökök a mai napig testvér népnek tekintik a magyart -Arkadas- véleményem szerint, engem zavar az iszlám marhaság, más különben az Irániak se arabok hanem perzsák... és nem egy magyar szót ismernek... ha nem az iszlám szarral jön ide, nem zavar... tűzimádók... voltak valamikor! Talán a türk is tudja hogy itt a iszlám nem közkedvelt...
2017. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem kel mindenkinek magyarral lennie.

Van aki némettel , Angollal,Olasszal,Svéddel van

Nem a származás meg a bőrszín teszi az embert

2017. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vasamberben is az iszlám csóka magyarul beszél, ha eredeti nyelvre állítod. Ez azert van merz mi is homoktúrok vagyunk.
2017. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Én még ilyen felállást nem lattam.

A törökök nálunk inkabb csak a maradékból válogathatnak.

2017. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bejonnek a helyes torok pasik. Egzotikus a nagy fekete haj, szor. :) 24
2017. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek :) Valamiért nagyon vonzónak találom őket, a megjelenésük és az egész kisugárzásuk is nagyon férfias, határozottak, magabiztosak és biztonságot árasztanak.
2017. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom apai ágról török. :) imádom a kinézetét (is)
2017. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon szexik a török,indiai,arab pasik:-)Örömmel ismerkednék velük:-)

20/L

2017. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!