Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arról a nőről mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról a nőről mi a véleményetek, aki a család mellett vágyik egy külön életre? -egy másik férfival- egy szabad "kapcsolatra" pl. utazás, közös időtöltés és egyebek.

Figyelt kérdés
Nem érzem magam telhes embernek, csak egy gépnek szinte, akinek feladatai vannak. Férjem nincs, csak gyerek. Viszont a rengeteg mindennapi gond mellett szeretnék újra nő lenni, az élet sza.rságait pedig letenni egy erre alkalmas férfi mellett.
2017. aug. 7. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok ezzel.
2017. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Azt hogy egy utolsó rihe-rongy szajha.

Előbb élni kellett volna meg gondolkodni és nem felcsináltattni magát és gyereket szülni . Aztán eljátsza most a hattyú halálát hogy Ő nem élt meg erre meg arra vágyik. Hát pofám leszakad. És sajon nem egy ilyen Nő van.


23 N

2017. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha megfelelő férfinek szültél volna akkor most nem lennél ilyen gondba
2017. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha "férjed nincs", akkor mire a "másik férfi" megfogalmazás?


Ha szingli vagy a gyerekkel, akkor én megértem, ha szeretnél kapcsolatot, de nem feltétlenül egy nevelő apát keresel. Ha így éretted ez a válaszom.


Ha kapcsolatban vagy, és úgy érted, akkor azt már más leírta előttem.

2017. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
parum ugyan ez élni akar jatsza a hattyúk halalat hogy korán jött a gyerek meg sporolok az építkezésre és hogy nem élünk...
2017. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na megjöttek az erkölcscsőszök. Belemész egy kapcsolatba, szerelem minden szülsz éltek együtt telnek az évek és előbb-utóbb lehull minden máz és amrad a csupasz valóság.Nem biztos, hogy az már olyan szép, akkor mi van, pusztuljon bele a nyamvadt kapcsolatába? ember, nő, anya és élni is akar. ettől még imádja a gyerekét, házia, dolgozik ennyi neki nem jár más ha közben eltávolodott a pasitól?
2017. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-osnak kössz!
2017. aug. 7. 15:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.vagyok újra. Aki írta, hogy megfelelő embernek kell szülni: te honnan tudod, hogy 20 év múlva nem romlik el a kapcsolat. Amikor udvarolt a férjem, nagyon is rendes ember volt, meg még 15 évig. És nem szültem halomra a kölköket, mert 7 év után közös akarattal vállaltunk egy gyermeket. A mhelyi stressz tönkretette a férjem, alkoholista lett. Két évig próbáltam kihúzni belőle. Nem sikerült. Most maradtunk volna vele a gyerekkel, hogy így nőjön fel? És igen, arról szólt az élet, hogy nekem kellett két munkahelyet vállalni, plusz anyaként, haztartásvezetőként is helytállni. Miközben a párommal egy értelmes szót sem lehett váltani.Semmit sem tudtok, és ítélkeztek. Miért baj, ha az ember immár függetlenként egy értelmes férfi társaságára vágyik? Ettől még nem dobom el a gyerekem, hogy mondjuk havi 1 napot mással töltök.
2017. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli anyuka vagy nincs ezzel semmi gond. Attól, hogy van egy gyereked neked is vannak szükségleteid nőként és teljesen normális ha szeretnél egy társat vagy csak élni egy kicsit. Ezzel csak akkor lenne gond ha ez miatt elhanyagolnád a gyereked nevelését.
2017. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Hűha! Ketteskének a 23 évével, óriási élettapasztalata lehet...ja, talán mégsem. Lehet, hogy csak túl sokra tartja magát.
2017. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!