Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő ha valaki 19 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki rosszul csak valahogy még nem jött össze egy kapcsolat sem. Próbálkoztak már csajok, de valahogy eddig én nem éreztem késznek magam erre fejben.

2017. aug. 18. 14:57
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nyugi senki se fog börtönbe küldeni a bíróság nem ítél majd el.
2017. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szüzen patkolsz el majd.
2017. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az. Főleg azért nem mert te nem érezted magad késznek erre.

Idővel érezni és tudni fogod, hogy melyik lánynál kell próbálkoznod, az úgyis "belülről" jön majd.


Engem is sokat kritizáltak ezzel a barátaim, hogy miért nem repülök rá erre vagy arra a csajra, mert tuti bejövök neki.. nem értették meg, hogy ha nekem nem ő kell, akkor csak azért nem fogok lefeküdni azzal a lánnyal, hogy lefektessek valakit.

2017. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem elitelendo, de az nagyon gaz, hogy ez egyaltalan megfordul a fejedben...
2017. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkoztak már csajok, de valahogy eddig én nem éreztem késznek magam erre fejben.


Fogalmazz inkább úgy, nem tudtál mit kezdeni a helyzettel. Csak tudod, az ember szeret erényt kovácsolni a tehetetlenségéből. Az, hogy szűz vagy, nem gáz. Az, hogy semmit sem tudsz a csajokról, nem gáz. De az, hogy nem tanulsz, amikor módod és lehetőséged lett volna rá, az már gáz! Nagy gáz! A csajokról tőlük maguktól tudsz csak tanulni. Hogy akarod megtartani később a nagy Ő-t, ha semmit sem tudsz a női gondolkodásról, lelkivilágról?

2017. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az:)
2017. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 éves koromig voltam szűz :D kitartás kitartás és alőre előre mindig :D nekem későn jött meg az eszem azért huzodott el addig 20 éves koromig nem is jutott eszembe hogy szexelni kéne gőzőm nincs hogy mért most meg minden hétvégén mást dugok
2017. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!