Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves szűz lány egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz lány egyéjszakás kaland? Ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Részegen történt, ráadásul egy aznap, a buliban megismert sráccal. Folytatás nem volt a sráccal.

Jobban járok, ha eltitkolom és nem beszélek róla a későbbi kapcsolataimban?


2016. nov. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
63%
Miért nevezed szűznek magad, ha túl vagy egy egyéjszakás kalandon? Már nem azért, de a kettő nem üti egymást?
2016. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
97%

magánügy sztem.


másrészt nem te vagy az első aki ilyesmibe belement és nem is az utolsó

2016. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
60%
Ja,te már nem vagy szűz. Rosszul fogalmazol.
2016. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
Nem elítélendő de nem dicsekednék vele
2016. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Ha ismerkedsz valakivel, és letagadod, akkor az a hazugság mindig ott lesz köztetek. Hoztál egy döntést — igen, akkor is, ha részeg voltál —, most vállald a következményeket. Valakit nem fog zavarni, valakit meg igen. Ennyi.
2016. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
59%
Most egy dolgot nem tudok. Azért voltál eddig szűz, mert senkinek nem kellettél, vagy azért, mert a nagy ő-nek tartogattad magad? Ha az utóbbi, akkor elég gáz, de a magánügyed. 23/F
2016. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
18%

Igaza van az ötösnek.

Ha letagadod, az hazugság. A hazugság válóok, 20 év házasság után is. Azt meg ne hidd, hogy nem fog kiderülni...


De nyugtass meg, ez előtt már ugye volt olyan fiúd, aki megérdemelte volna, hogy az övé légy, de nem adtad magad? Vagy esetleg vele mentél ebbe a buliba?


Hogy konkrétan is válaszoljak: Én nem ítéllek el, rengeteg nő így csinálja. Részegségre hivatkoznak, de igazából azért isznak, hogy meg merjék ezt tenni, mert józanon nem mernék, és még önmaguknak sem foghatnák az alkoholra. Mert nekem hiába mentegetőznek. Te ezt szín józanon is akartad, csak így könnyebb volt.

Ha eltitkolod, akkor hazug is vagy, és mással is kiszúrsz. Ha nem titkolod el, akkor álmaid férfija nem áll veled szóba. De ha megtudja, hogy hazudtál neki, akkor meg kidob.

Nehéz döntés. De már egyet döntöttél, viseld a következményeit.

Most majd a hozzád hasonlók, jó megmondják nekem. De amikor egyedül sírsz, ők nem lesznek melletted...

Még van egy lehetőség, ezzel is éltek már páran. Úgy állítod be, hogy megerőszakolt a srác, így már végképp te leszel az áldozat, de ne jelentsd fel, mert akkor kiderülhet az igazság. Mond azt, hogy azért nem jelented fel, mert akkor a rendőrök is bántanának, és nem akarod mégegyszer álélni, ezt a szörnyőséget. Ettől mindenkinek kicsordul egy könnycsepp, úgy fog sajnálni.

Remélem sikerült segítenem neked. :-)

2016. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
38%

társadalomban.. igen az!


bár akad olyan réteg, akinél ez menőségi kategória.

2016. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonlóan vesztettem el a szüzességem, és a későbbiekben nem titkoltam el, ha esetleg szóba került. Volt olyan exem, aki ismerte is a srácot. Soha nem volt belőle problémám.

Jól mondják, részegen is te hozod a döntést, nem a az üveg tequila költözik a fejedbe és irányít, mint a L'ecsóban a kisegér a szakácsot. Én speciel nem bántam meg, de számomra a szüzességem soha nem is volt érték, szóval nem csináltam nagy ügyet ebből. Mint ahogy azok, akikkel később párkapcsolatba bonyolódtam, sem problémáztak rajta. Azt már nem tudom, hogy ez belőlük eredt-e vagy sem, de az is lehet, hogy ha nem rendezem le magamban és nem békélek meg ezzel az egésszel, ha felfújom, mint egy hatalmas nagy dolgot, ami esetleg szakítóok lehetne, akkor lehet, hogy ők sem kezelték volna ilyen lazán.


Egyébként egészséges párkapcsolatban élek a jelenben is, hűtlenség vagy bármi káros "mellékhatás" nélkül, szóval ez az egy eset miatt nem lettem sem más ember, sem elítélendő cafka (legalábbis, a párom vagy az exeim szemében nem).


De egy biztos: aki emiatt nem jönne veled össze, az jobb is, ha nem keresztezi az utad.

2016. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
80%

Úristen, mit kell ebből ekkora ügyet csinálni?

Megtartod magadnak. Magánügy, majd ha lesz olyan kapcsolatod, ahol rá terelődik a szó akkor ott elmondod neki.

(szerintem azért egy értelmes pasi nem érdeklődik ilyesmi iránt, mert alapból nem érdekli, hacsak nem konkértan te kezdeményezel erről beszélgetést)..

2016. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!