Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokra is rájön a vágy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokra is rájön a vágy, hogy rejszoljon egyet egy erotikus álom után, amelyben valamelyik női ismerőse szerepelt vagy inkább csak szép emlékként gondoltok vissza rá?

Figyelt kérdés
Velem előfordult már, hogy egy-egy ilyen álom világosított fel, hogy milyen jó nő is valójában és onnastól, ha egymás közelében voltunk, komolyan rá voltam izgulva, pedig előtte totál közömbös volt nekem.
2017. aug. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában ki is verem ilyenkor.


Ha olyan nő szerepelt benne, aki amúgy is bejött valaha akkor "rá gondolok" vagy az ő képeit használom (vagy valami rá hasonlót, ahol mást is mutatnak). Ha olyan szerepelt akinek neeeeem kellene akkor is kiverem, csak másra.

2017. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig kiverik.
2017. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én általában szomorú leszek az ilyesmitől, mert csak egy álom volt, semmi több.
2017. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!