Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ertheto hogy kivagyok mar?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertheto hogy kivagyok mar? Nem eleg hogy semmilyen ismerkedes nem jon ossze de ez mar mindennek az alja hogy akinek fel eve nem voltam jo most eljon hogy felcsinaltak es gyereket var

Figyelt kérdés
Komolyan ha en nem voltam jo akkor honnan szedett ossze egy olyan gyereket aki ezt csinalta vele mert biztos nem futotta gumira... ilyenkor erzem meg ertektelenebbnek magam...
2017. aug. 19. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon gondolkoznék el, hogy milyen idióta nők után koslatsz.
2017. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ramone ***** válasza:
65%
Tiszta szánalmas hogy itt rinyálsz ilyenèrt... Egy nő se ér egy lyukas kètforintost te meg sírsz mint egy fürdős k**va miattuk :D
2017. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen: azt akarja, hogy vállald a gyereket?
2017. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked testi-lelki társra van szükséged, annak a csajnak meg egynagy rúd kellett aki teleélvezte a baszópináját. Nem hinném hogy egy ilyen után két szónál többet mondanék a csajnak, és ez nem a helló szia lenne hanem a takarodj a francba.
2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos értékes vagy( ha most összejöttök te leszel a világ barma ) ne törődj a gyökér ízlésével
2017. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál elég kitartó... Amúgy jobban éreznéd magad ha tőled lenne terhes?
2017. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tolem nem lenne mert nem mindenki a gumin sporol :)
2017. aug. 21. 02:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Komfort nem spórolás. :)
2017. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!