Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is idegesek lesztek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is idegesek lesztek ha szép lányokat láttok a városban srácok?

Figyelt kérdés
én igen mert ilyenkor mindig eszembe jut hogy én sose fogok ilyen lányokkal együtt lenni de még átlagossal vagy csúnyával se szerintem, prostihoz meg nem merek elmenni mert egész életemben szerencsétlen voltam és ha el is mennék egy örömlányhoz tuti hogy ott is történne velem valami rossz.

2017. aug. 19. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha már ettől ideges leszel akkor inkább kezeltedsd magad.

Mellesleg nem így kell hozzáállni.

Ennyierővel a nők is lehetnek idegbetegek ha meglátnak egy fullos csávót mert az meg a rút kiskacsákkal nem foglalkozik

2017. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne menj emberek közé, mert tuti minden egyes kimozdulásodkor látni fogsz minimum 1 jó csajt :D Nem harap a prosti ám :)
2017. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy! Megcsodálom őket, és örülök, hisz szebbé tették a napomat!:)
2017. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek ideges.

Néha mondjuk nekem is vannak ilyen gondolataim, amikor látok egy fullos csajt, hogy semmi esélyem nem lenne nála de ez csak azért van mert szorongásra hajlamos vagyok :(

Próbáld meg pozitívabban látni a dolgokat, valahol rád is vár egy csaj, csak meg kell találd. Én mindig egy volt osztálytársamból merítek erőt, úgy néz ki mint egy ősember, első blikkre még fogyatékosnak is tűnik és mégis van csaja. Az egész csak elszántság kérdése, illetve nem árt ha jó vastag bőr van a képeden, mert próbálkozni kell, méghozzá sokat.

2017. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A prostit nem ajánlom. Egyrészt sokba kerül, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy a sok pénzért olyan is lesz. Lehet, kedvetlen lesz a hozzáállása. Lehet, olyan kedve lesz és kitalálja, hogy aktus nem lehet. És ezeket simán megteheti, mert senki nem ellenőrzi, fogyasztóvédelem nincs, számlát nem ad. Bármit megtehet veled. elkérheti a pénzed és kirakhat utána. Semmilyen eszközzel nem fogod tudni ezt bizonyítani, semmit nem tehetsz ilyen esetben sem!

Ébresztő! Aki prostin gondolkozik, ne menjen, teljesen ki van szolgáltatva neki, a kedvének! Lehet csaló is, aki csak a pénzt szedi be. Bármit megtehet szinte, és semmit nem tudsz tenni ellene utólag, bejelentést se tudsz tenni. Ők csak visszaélnek ezzel a helyzetükkel. Te fizetsz nekik sokat, de ők mondják meg, mi legyen. ÉBRESZTŐ!

2017. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pont megnyugszok ha jó csajokat látok. Úgy vagyok vele hogy , na megint egy pár újabb skalp.
2017. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös mindenben igazad van pont ezert nem akarok prostihoz menni, sok negativ hozzaszolas van ám a netes prostikrol utánna neztem alaposan es pont ezert nem akarom mert akarmit megtehet velem a prosti volt mar ra pelda hogy csavonak elvettek a penzet es elzavartak sajnos de meg ennel rosszabb dolgok is megtortenhetnek pont ezert nem megyek egesz eddigi eletemben szerencsetlen voltam a prostikal is megjarnam ugyis, am koszi a valaszokat.
2017. aug. 19. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, ilyenkor mindig felerősödik a halálvágyam.

Próbálok nem rájuk nézni, de az sem segít.

2017. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát olyankor idegesít, hogy nem úgy működik a világ, hogy csak elkapom és tudjátok.
2017. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább kanos. :D
2017. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!