Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek ma csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ma csak a sportos vagy kigyurt pasinak van esélye nálatok? Vagy a mackósoknak is?

Figyelt kérdés
Kort irjatok légyszi
2017. aug. 20. 09:49
1 2
 1/17 Erika.Csavaros ***** válasza:
76%
Nálam a pasi legyen ápolt és igényes,adjon a külsejére saját maga is,ne ficsúr legyen meg nem parfüm felhő takarja nálam az ápoltságot.Nem hájas,ha van egy kevés pocakja az elmegy de akkor ha sportol mozog valamit és bizony tisztában vele hogy dolgoznia kell a testén.A sportos pasi sem kigyúrtat jelent nálam,az egy egész más kategória.
2017. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul, Erának nem jössz be! :D
2017. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
nem csak ma, holnap is
2017. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
nem a külső számít... volt vékony párom, volt átlagos párom és volt mackós párom is. egyedül a kigyúrt izompacsirtákat kerülöm akik naponta kondiba járnak, beképzeltek, etrendeket tartanak be és nem eszik meg az én főztömet.de inkább a mackós testalkat a kedvencem :) nyugi, rengeteg ilyen lány van!
2017. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kezdek megnyugodni.

Nagyon igényes vagyok as ápolt.

Pl a partneremben én se imádom a parfüm felhőt.

Mindig azt gondolom ha valakinek erős a parfüm hogy az illattal valami szagot kell eltakarni.

Sajnos 177cm vagyok nem magas és közel 100 kg 😕

2017. aug. 20. 10:28
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Neübirom ha egy pasi full izom,de azt sem,ha semmi nincs rajta,vekony láb ,vékpny kar...

Legyen mit rajta fogni :DD

2017. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván nem minden lánynál lesz esélyed, de rengeteg olyan van, akinek tetszeni fogsz. Nekem is bejön a mackósabb testalkat, felizgat. De első a személyiség és az ápoltság, szerintem.

20L

2017. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

nálam nem jönnek be az izomagyuak és társaik mert a méret számit és ők nem arra gyurnak következésképp kicsi is neki ez tapasztalat

meg csak maguknak akarnak mindent, élvezetet is

aki velük kezd meg is érdemli

2017. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó te nagyon buta vagy
2017. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell,hogy túl kigyúrt legyen,nem tetszenek a nagydarab pasik.Se mackós,se túl izmos.

175-180 közötti,inkàbb vékonyabb.

2017. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!