Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki inkább az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki inkább az introvertáltabb geekekre/programozókra gerjed, nem a sportos, bulis fiúkra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nincs, ne reménykedj.
2017. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok introvertált sem geek programozó. De nem is sportoló. Nincs páva halyam se térdig érő pulcsim adidas cipőben. De még mindig több férfiasság szorult belém mint a nádszál búza fuckboyokba
2017. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
halyam..
2017. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
2-es, ha "lyól" látom, helyesírási kézikönyved sincs.
2017. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

te mint geek, a quasimodo csajokra gerjedsz, akiknél biztos ami biztos meg kell nézni, hogy tényleg lányok, vagy a bomba csajokra a strandon???


Amúgy! Én Introvertált vagyok! Én tudok programozni! Én jelenleg honlapokat szerkesztek! Én egész életemben PC játékokat nyomtam! És mégis van egy bomba jó feleségem!


Nem látom, hogy hol itt a probléma? Ja amúgy heti 2-3 edzés, sport, természetjárás, sátrazás, haverok, buli, fanta...

2017. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs. Korán keltem fáradt vagyok hülyeséget írtam j helyett. Te meg elfelejtetted kezelni grammar pedantry szindrómádat. 2-es voltam.
2017. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki sportol, nem függ össze azzal, hogy bulizós. Egy pc játék-őrült vagy informatikus is ügyelhet az egészségére és sportolhat, az nem indok hogy de hát én antiszoc vagyok és egész nap a gép előtt ülök. Ha valamire időt akar szakítani az ember, akkor megteszi.


Nekem az arany középút jön be. Nem kell hogy extrovertált legyen mert én se vagyok az, nem kell hogy ne játsszon szgépes játékokkal mert én is szoktam néha. Talán a bulizás az ami nálam hátrány, mert oda általában piálni és ribantzkodni járnak mindkét nem képviselői, amit én megvetek személyes okokból, de a többi kritériummal nincs bajom, sőt van amit elvárok (sport).


21L

2017. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem csak ez a két embertipus létezik :D
2017. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!