Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok voltatok már fitymaszük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok voltatok már fitymaszükületes pasival?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt? Ti attol még élveztétek?

2017. aug. 21. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Na most, te nő vagy akit az ilyen izgat?

Vagy pali akinek az van?

2017. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,a srác akivel beszélgetek neten az van,és nem tudom hogy ő is élvezné e a dolgot, mert ha nem akkor értelmetlen lenne összejönni vele.félek én se élvezném :@ nem az első pasi akivel együttlennék.
2017. aug. 21. 02:07
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
A fitymaszűkületeseknek büdös és túrós a fszuk mivel a fityma alatt nem tudják kimüsni.
2017. aug. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Jó igénytelen ha eddig nem.ment el vele dokihoz... nekem is volt, de kis iskolásként túl estem rajta. Az 1# voltam
2017. aug. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Voltam,borzasztóan igènytelen és büdös volt,nem lehet így rendesen megmosni. Meg alapból önző és gyerekes volt,nem lehetett semmit megbeszélni vele.

Ha valaki felnőtt létére se megy orvoshoz miatta akkor felesleges vele tovább foglalkozni szerintem,csak fertőzéseket kapnál el.

2017. aug. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Igen a jelenlegi páromnak volt.

Mivel fájt neki így éppen csak a makk hegyét tudta csak betenni ezért nem bírtuk teljes mértékben átadni magunkat az érzésnek és élvezni a szexet csak maszatolás volt az egész...

Műtéti úton lett orvosolva a Probléma.

Azóta minden pöpecc jókat szexelünk.

23 N

2017. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem az van a páromnak. semmi nehézség nincs, nem fáj neki, nekem irtó jó. és nem is büdös neki :)
2017. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Lankadt allapotvan siman moshatja. Lasd Rocco, a sztar aki ilyennel, ebbol el. ;-)
2017. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Megint az első vagyok..

Azért a fityma szűköletnek is vannak fokozatai.. van akinek enyhébb, van akinek komolyabb..

Nekem a kis gyerek lőcsömet, lankadva, nem lehetett mosni, annyira szűk volt.

Viszont volt egy haverom, aki tudta mosni, ezért nem is nagyon érdekelte a dolog, majd az első komolyabb kapcsolatában túl esett a dolgon még mielőtt gondott okozhatott volna.

2017. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell azt műttetni, mert egyrészt fájdalmas, másrészt ha a fa...szfejen lehózzák a bőrt és a makkon nem csúszkál jácci könnyedséggel, akkor el is sszoríthatja és leszárad...
2017. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!