Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik "késōn"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik "késōn" veszítették el a szüzességüket! Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Saját döntés alapján,vagy nem találtatok addig senkit,esetleg egyéb? Milyen volt az elsō szex (körülményekre is kíváncsi vagyok)? Megfelelō partnert választottatok? Együtt vagytok még?
2017. aug. 20. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít későinek ma már. :D Én 18 éves voltam amikor megtörtént az első együttlét. Akkor négy hónapja voltam együtt a barátommal. Előtte nem volt barátom sem, illetve nem is akartam senkit. Meg akartam várni a nagykorúságomat az első szexel, ez is közrejátszott. Nem bántam meg, megfelelő partner a mai napig, mert együtt vagyunk még. :) Az első együttlét pedig jó volt, hiszen szerettük egymást, és nagyon figyelt rám, mai napig az egyik legszebb emlékem.

19/L

2017. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Későnérő típus vagyok. Elmúltam már 15 éves is, amikor megtörtént az első. De gyorsan pepótoltam. 18 éves koromig 22 partnert fogyasztottam el. 18/l
2017. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

18 éves voltam akkoriban az már

az késhn volt mert az osztálytársaim már 7.-ben 14 évesen nemi életet éltek.

Az akkori Párommal volt.

Nem volt jó.

Ha vissza mehetnék az időben még várnék.

23 n

2017. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19 voltam, addig nem volt olyan akivel megtettem volna, jó élmény volt, jó emlék is, ennek 3,5 éve, és azóta is együtt vagyunk
2017. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos 19. Ha újrakezdhetném, hamarabb elveszíteném.


Szerencsére a barátom kárpótol a kimaradt évekért, mert most elég gyakran van szex. :)


21/L

2017. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolatom volt de egyiknél sem éreztem azt a tűzt és igy a mostani párommal vesztettem el,20 évesen .

csodálatos emlék a mai napig is ,nagyon odafigyelt rám és nem bántam meg,hogy megvartam :)

22/L

2017. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18-20 az már későnek számít manapság?!? Azt hittem 25-30 év válaszok lesznek...
2017. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Az már tényleg nagyon későnek számít.A nők nagy része olyankor már a szülésen is túl van.A későt arra értettem hogy kamaszkor után.
2017. aug. 21. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Szülés?? Te nagyon el vagy tévedve. Első gyerek manapság átlag 28 évesen. Szóval a késői szüzesség simán lehet 25-30 évesen, miközben az átlag 18-20 évesen, akik aztán akár 25 évesen szülhetnek.


Szerintem neked itt a teljesen átlagos lányok válaszoltak eddig. Aki 25-30 évesen az általában prűdebb, nem is olvasgat ebben a rovatban, így választ se kapsz tőlük.

2017. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki mikor vállal gyereket szerintem nem hozható összefüggésbe a szüzesség elvesztésével. Ha csak azt nézzük, hogy egy főiskola/egyetem mellett nem akar az ember gyereket, akkor már 25 körül lesz az adott lány. És az is lehet, hogy nincs is olyan kapcsolata (vagy egyedülálló) így nem akar gyereket. Vagy csak egészen egyszerűen nincs benne a családalapítás a terveiben. De nemi életet élni ettől függetlenül lehet. Főleg, hogy a kamaszokban már tombolnak a hormonok, és hidd el 20-30 évvel ezelőtt is a 18-20 éves korosztály volt az átlag, nem csak most.
2017. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!