Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni, mit tegyek? 😒

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már többször együtt voltunk a párommal, csikló orgazmus sikerült nekem már az 5.-6. aktusnál ami jó jel. Viszont ami rossz jel, hogy abszolút nem tudok azóta elmenni pedig már szerintem a 15. aktusnál tartunk. Minden nagyon szuper, imádjuk egymással a szexet, kellően ellazít, tényleg semmi panaszom nem lehet rá. Mégsem sikerült tegnap sem, pedig kikötözött, az volt amit akartam, meglepett és jó sokáig csináltuk. Lehet nagyon rákoncentrálok vagy nem tudom, de olyan csalódott volt..Kétszer is szexeltünk tegnap, másodiknál is kérdezte, hogy na, sikerült?! Én meg nem hazudok neki...Mert annak semmi értelme, de így olyan csalódott volt, nem értette hogy ez hogy lehet...Nem tudom mit kellene tennem, oké, hogy időről időre jobb lesz meg stb, na de ez már nagyon frusztráló nekem is és ami a legfontosabb hogy neki is. Valaki volt így? Valami tanács? Történeteket is szívesen olvasok vagy bármi...Előre is köszönöm. 

2017. aug. 21. 12:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az ilyenek miatt fogsz ragorcsolni es nem tudod elerni az orgazmust.
2017. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Tudom..Kérdezte a párom is, hogy nem érti miért, mondtam neki hogy nekem nehezebb. Lehet máskor mondom neki hogy akkor lazuljunk el előtte teljesen. Csináltuk már így, de nem tudom hogy akkor sikerült e elmennem vagy nem . Másik kérdés, hogy kinek volt már hüvelyi?
2017. aug. 21. 12:33
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ugy kene csinalni hogy o belekarol a fenekedbe is csipkedi vagy alul megcsikiz teged alulrol aztan meg nyal aztan teszi be de kozbe a meledet nyalja.
2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
55%
vagy hatrol teszi be is kozepen nyulkal
2017. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%
Igy garantaltan folyni fog alul annyira hogy mar razni fogod a feneked de akor mond megneki hogy jol markolja meg mert attol o is elevez
2017. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, többieknél bevált: ne az orgazmust akarja elérni a párod, vagyis eleinte ne. Húzza minél tovább a lassú ingerlést. Próbálja végig az összes erogén pontodat, csak kerülgesse a csiklódat, ne érintse. Majd amikor már nem bírod tovább, és két kézzel húzod a fejét oda, akkor tegye rá a nyelvét, laposan, ahogyan a fagyit nyalja, és nagyon lassan mozogjon. A többit már irányítsd te. Ha tíz percig tart ez az előkészítés, az talán elég lesz. Ne csak nedves legyél, hanem lucskos, és reszkess a vágytól, annyira akard az érintést. Ha közben ki tudod mondani, mit érzel, az megtöbbszörözi az élvezetet. Férfiként mondom, hogy nagyon erotizáló tudni, hogy élvrzetes, amit csinálok. De ha szemérmes vagy, akkor nyögj, az is ugyanolyan jó. A lényeg, hogy a fiú tanulja, hol és hogyan.

Szimpatikus, hogy őszinte vagy, ne szomorkodj, rengeteg nőtársad járt ugyanígy, és sokaknak hónapokba, évekbe telt, amíg összeszoktak.

2017. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

A hüvelyi orgazmust a nők kb negyede éli meg. Tanulható, de ennek ellenére nem mindenkinek sikerül. Nyugtasson, hogy a csiklói ugyanolyan értékes, sőt, intenzívebb szokott lenni.

A csiklóiról lehet a hüvelyire áttérni, elsősorban annak, aki többszörös orgazmusra képes. Ez sincs meg mindenkinek, de megint az a helyzet, hogy a többszöri kevésbé intenzív, mint akinek csak egy van, de az eget rengető.

Mindenesetre gyakoroljatok... :)

2017. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az értelmes válaszokat!!🤗
2017. aug. 21. 12:54
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
most komolyan azon van kiakadva a pasid, hogy neked nehezebben megy az orgazmus?! aki kicsit is ismeri a noket, tudja, hogy ez naluk altalaban igy van, sot, ahogy mar elottem is irtak, nem mindenki kepes huvelyire..az is nagy siker, ha csikloorgazmusod ilyen gyakran van. amugy nem azert, de en biztos nem jarnek ilyen komplexusos ferfival...meg buntudatot csinal nekem, mert nem megy konnyen az orgazmus...
2017. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg előtte egy pohár bort, vagy sört. Ellazít, és ne gondolkozz állandóan ezen...megoldás még , hogy előbb orgazmusközeli állapotig izgatjátok egymást ( főleg téged), és akkor legyen csak aktus....menni fog majd, nyugi.
2017. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!