Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni, mit tegyek? 😒

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már többször együtt voltunk a párommal, csikló orgazmus sikerült nekem már az 5.-6. aktusnál ami jó jel. Viszont ami rossz jel, hogy abszolút nem tudok azóta elmenni pedig már szerintem a 15. aktusnál tartunk. Minden nagyon szuper, imádjuk egymással a szexet, kellően ellazít, tényleg semmi panaszom nem lehet rá. Mégsem sikerült tegnap sem, pedig kikötözött, az volt amit akartam, meglepett és jó sokáig csináltuk. Lehet nagyon rákoncentrálok vagy nem tudom, de olyan csalódott volt..Kétszer is szexeltünk tegnap, másodiknál is kérdezte, hogy na, sikerült?! Én meg nem hazudok neki...Mert annak semmi értelme, de így olyan csalódott volt, nem értette hogy ez hogy lehet...Nem tudom mit kellene tennem, oké, hogy időről időre jobb lesz meg stb, na de ez már nagyon frusztráló nekem is és ami a legfontosabb hogy neki is. Valaki volt így? Valami tanács? Történeteket is szívesen olvasok vagy bármi...Előre is köszönöm. 

2017. aug. 21. 12:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20 percig minimum csak engem izgatott de lehet keveset is mondok. Aki meg azt írta hogy komplexusos az nagyon téved. Ő nem vetíti rám, de ő a csalódott, hisz tényleg mindent megtesz és megteszünk egymásért, aberráltak vagyunk, bármi szóba jöhet.!
2017. aug. 21. 13:17
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

Na azért a huvelyi mas szint mint egy csiklos... sokkal erőteljesebb.


Amit írtak előttem azt mindenképp probaljatok ki hogy nem kezd el kinyalni csak húzza az agyad egy 10 percig.

Egyedül masztizol el tudsz menni ? Masztizz előtte ... hadd nézze de gondolom úgy már nehezebben mész el mert rastresszelsz. Azt meg neked kell fejben rendbe tenni hogy ne stresszelj.

2017. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Okés. 🙂 Köszi!
2017. aug. 21. 16:01
 24/29 anonim ***** válasza:
32%
Tarsd szet a labadnek o meg nyalja ujjaza a lenyelg hogy forgjon a keze aztan huza vissza a tangat is simogsa meg a hasad kozbe a cicidet is fogdosa aztan egyre lejebb nyuljon majd nyuljon be aztan a fenkedbe tegye a farkat de kozbe ujazon. Erre lehet a legjobban nedvesedni szerintem.
2017. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Unalmas vagy már 62%-os kedves utolsó! 🙂
2017. aug. 21. 17:38
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
szerinted csak egy valaki 62%os ezen az oldalon? :D omg, én pár órával ezelőtt írtam, most látom, írt valaki más is, de semmi közöm nincs hozzá. amúgy meg ha zavar, hogy kommentelnek, ne írj ki kérdést bmeg...
2017. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
És ki mondott olyat hogy mi nem csináltuk így? Mondd már meg te bunkó. 😉 Úgyhogy lehet tovább menni másik kérdéshez.
2017. aug. 21. 18:27
 28/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem teljesn világos h valaha volt-e mar hüvelyi orgazmusod?
2017. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hüvelyim tuti nem volt:)
2017. aug. 23. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!