Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány vagyok. Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisscica01 kérdése:

18 éves lány vagyok. Miért van az, hogy én a többi lányhoz képest sokkal jobban kívánom a szexet és sokkal bevállalósabb is vagyok? Sőt és nem a korombeli fiúkhoz vonzódom, mivel szerintem ők éretlenek, hanem sokkal inkább a 30-40 feletti férfiakhoz.

Figyelt kérdés

Ti férfiak mit gondoltok az ilyen lányokról? Tudnátok tanácsokat adni miket szerettek az ágyban?

Előre is köszi: Kriszti :)


2017. aug. 22. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mélytorok minden mennyiségben.(sajnos eddig senki nem tudta tovig bekapni.)
2017. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És a 20-30 évesekkel mi a bajod? :D
2017. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Ezt hívják Apakomplexusnak.

Főleg ha a 40-es korosztályt nézzük

2017. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1# mekkora lehet ha nem tudják? életkort írnál?

2# semmi bajom a 20-30 évesekkel, de jobban vonzódom az idősebbekhez, de ez nem azt jelenti, hogy megvetem az ennél fiatalabbakat

2017. aug. 22. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezután a kérdés után biztos kaptál vagy 20 privát üzenetet. :DD
2017. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez akkora kamu, mint ide Lacháza.
2017. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Én is 18 éves lány vagyok és én az olyan 18 éves lányokhoz vonzódom, akik sokkal jobban kívánják a szexet és sokkal bevállalósabbak és a 30-40-es pasik iránt vonzódnak

Szexelünk? Előre is köszi Kriszti2

2017. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy a korosztályodhoz képest jobban kívánod a szexet? Ja, nem látsz erről sok hasonló kamukérdést itt az oldalon vagy mégis miből szűrted ezt le?


Akkora egy kamu vagy, hogy rossz olvasni. De ha kivételesen mégsem vagy kajaszünetben kamu kérdéseket írogató pasi, aki csak válaszokt akar olvasgatni; vagy a sulikezdés miatt stresszelő 14 éves kislány, akkor is az a helyzet, hogy nagyon nem vagy egyedi, csak a legtöbben nem hangoztatják....


Plusz, ha annyira bevállalós vagy, komolyan az az egyik kérdésed, hogy mit szeretnek a férfiak az ágyban? Nem vagy kicsit ellentmondásos?

2017. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kamu. Ilyen lányok nem nagyon léteznek, pláne ebben a korban.

Unatkozó, pinahiányos kissrác vagy.

2017. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen vágyaid vannak. Éld ki őket - de csak okosan!


(Am. itt minden kanos csaj Kriszti? :D)

2017. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!