Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond? Egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Egyszerűen semmit sem érzek.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Még nem voltam férfival. Eddig csiklómat izgatva maszturbáltam, de szerettem volna érezni milyen érzés ha az ujjam bennem van. Sajnos nem igen jön össze, kellemetlen érzés és néha fáj, nem tudom nagyon berakni. Viszont hiába van mégis bennem az ujjam valameddig (és mondjuk eltalálom azt a pozicíót hogy nem fáj, nem kellemetlen), semmit sem érzek.:( Konkrétan se jót se rosszat, azt se hogy bennem van az ujjam. Miért?

Leszögezném hogy nem a hüvelyi a orgazmusra hajtok, hanem arra hogy egyáltalán érezzek valamit. Azon görcsölök hogy lehetséges, ha majd lesz párom, akkor se fogok semmit se érezni, még akkor se ha a farka lesz bennem.:( Lehetséges ok, hogy eddig csak csiklón izgattam magam és ezért?

Nem szeretnék férfiaktól szexajánlatokat kapni privátban, privátot az írjon, aki segíteni tud nekem.

Még annyit, hogy nem nedvesek túl, szóval nem értem miért ennyire érzéketlen a hüvelyem.:(



2017. aug. 22. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ha lesz Párod valószínűleg vastagabb lesz a pénisze mint az ujjad.

Na azt biztos érezni fogod ,hogy benned van

2017. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a nőknek nehéz ráérezni a dolog ízére, én sokáig aszexnek hittem magam, mert a saját ujjamtól semmit nem éreztem, de egy ideig még akkor se sokat, amikor férfival voltam..és nem az első egy-két együttlét után jöttem rá, hogy én is tudom élvezni a szexet. nem tudom, az elején mi hiányzott.. talán meg kellett szoknom a dolgot, vagy nem lazultam el eléggé, csak azt hittem. sok múlik a partneren is, hogy mennyire tud felizgatni, meg milyen a technikája. hidd el, ha megfelelő ember lesz melletted, te is érezni fogod, hogy milyen jó tud lenni :)

19/L

2017. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ujjatás nem csak annyi, hogy benned van egy ujj, és ki be mozog.


Célirányosan keresd meg és a g pontos izgasd! megadnak ez kicsit nehézkes lehet. Akkor próbálkozz valamilyen megfelelő eszközzel. Pl fogkefe nyele, rexonás dezodor, stb attóp függően mekkorát szeretnél (persze a legjobb az erre kitalált vibri/dildo)

2017. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annak idején bennem is megfogalmazódott hasonló kérdés, de hidd el ha párod lesz azt nagyon is érezni fogod.
2017. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mára szokás lett elfelejteni, hogy a nők mennyire érző lények. A legtöbbjüknek érzelmi háttér nélkül nem is esik jól a szex.

Szóval, kérdező ráérsz ezen akkor rugózni, amikor a szeretett pasi farkától sem érzel semmit.

2017. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!