Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aktus alkalmával,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aktus alkalmával, mikor ingerlitek a csiklótokat, akkor valójában csiklói orgazmusotok van, vagy hüvelyi?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Mivel a csiklót ingerlem így csikló orgazmus.

A hüvelyi orgazmushoz nem kell a Csiklót izgatni mert a pénisz eléri a G-pontot amit izgat és az okoz orgazmust.

2017. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Csiklói orgazmusom. Elvileg én nagyon hamar érem el a csúcspontot:(
2017. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor a hüvelyit hozza elő könnyebben.

Csiklót ingerlek de sokkal mélyebb az érzés, külön csiklóval meg külön hüvelyivel tisztán nem tudok könnyen elmenni, csak így vegyesen. 19l

2017. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettősnek mondanám. Ugyanis sokkal intenzívebben élem meg az orgazmust ily módon. Simán nyalás, vagy kézi izgatás, vagy csak hüvelyi izgatás során nincs ilyen kettős érzésem, nem ennyire intenzív. Illetve ilyenkor ha elélvezés előtt abbahagyom a csiklóm izgatását, akkor is elmegyek.
2017. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem csiklós vagyok.

Ha benn a farok s alapon élvezi a szexet valaki, akkor a csiklóval csak rá segít. Valami olyasmihez tudnám hasonlítani pl amikor kajánál emeled a szádhoz az ételt, maga a kanál az eszköz amivel bemegy, de a kezed nélkül nem igazán menne az evőeszköz használata. XD ez csak úgy kipattant a fejemből.

De szerintem a hüvelyi és a g pont az igazi. Kinek mi. :D

2017. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!