Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szexuális életet elő nők!...

Szexuális életet elő nők! Milyen gyakran van orgazmusotok aktus során?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a nőknek nehezebben és kevesebbszer van orgazmusuk. Nekem kb minden 4-5 alkalomból 1. Nem tudom, mennyire van "gond" velem.

20/N



2017. ápr. 5. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az amit mondasz teljesen helytálló. Nincs veled semmi gond. Ennek a számét sok minden befolyásolja. A partnered és te is egyaránt. Az hogy eltudsz menni, már nagy siker, szerintem ez fejleszthető tovább, ha a partnered oda figyel rád, és te is szólsz hogy mi hogy jó.

Hogy ez a szám ami most van neked mennyire jó vagy sem, már csak személyes tapasztalatból tudom mondani, hogy nekem nagyon jó lenne, hiszen én még ennyit sem kapok mint te. :D

2017. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Minden alkalommal van, több is, de ez gyakorlás miatt is.
2017. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Második vagyok, mondjuk nekem is volt olyan párom, aki mellett szinte alig volt, mert nem érdekelte, csak a gyors menet, de azért én voltam lecseszve, én hogy képzelem, hogy nincsen orgazmusom. Nem volt hosszú kapcsolat. :D
2017. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Semennyire. Képes vagy rá, tehát a probléma a parnereddel van.

Régebben nekem is ritkán volt, a férjemel viszont majdnem minden alkalommal, csak most terhesség miatt el vagyok tiltva. :(

2017. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Évek óta minden alkalommal van hogy több is. Ez nagy részt a partnertől is függ hogy akarja e hogy neked legyen. Illetve tőled is, tudod e mi a jó neked, ismered e azt a pózt ahol előbb jön. A párod ismeri e ezeket. Figyelembe veszi e. A legelején míg rá nem jöttünk mi a jó nekem az első pár hónapban nekem sem volt mindig. De azóta mindig van. Csalódott lennék ha nem lenne és nem törődnék bele. Ha nincs akkor olyan befejezetlen minden.
2017. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Után? Ezt nem értem! Inkább aktus közben!
2017. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*6! Bocsi! Elnéztem!
2017. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindannyiótok válaszát, ment a zöld kezecske. :)
2017. ápr. 5. 22:06
 9/11 János Gilján ***** válasza:
100%

Én kétlem, hogy létezik olyan, hogy "mindig" van orgazmus, ez egy kicsit olyan nagyotmondós huncutság, mint a behatolástól elélvezésig több órás folyamatos együttlétek.


A feleségemmel nagyon jól összeszokott páros vagyunk, bő 10 év után is él köztünk a szerelem, heti 4-5 szeretkezést még most is tudunk tartani. Hozzávetőlegesen az együttléteink 80%-ban van egy orgazmusa, 10% során sikerül kettő vagy három orgazmus is neki egy együttlét alatt. Viszont a maradék 10%-ban ha a fejünk tetejére állnánk, akkor sem jönne össze, mert épp valamiért képtelen megfelelően ellazulni, vagy csak beakad az izgalmi szintje valahol és nem sikerül kimozdítani onnan. Ezzel azonban nincsen semmi gond, mert olyankor is nagyon élvezi, csak a csúcsállapot marad el. Ilyenkor általában a lassú érzéki szeretkezésnél maradunk, nem erőltetjük fölöslegesen, ami nem megy.

Még nekem férfiként is előfordul évente párszor, hogy nem tudok elélvezni valamiért, de annak sem tulajdonítunk jelentőséget. Nem szexgépek vagyunk, hanem emberek és a szexualitásnak bár nagyon kellemes része az orgazmus, mégsem az egyetlen értelme. A szeretetet és az összetartozás érzését átélhetjük orgazmus nélkül is. Mindez problémát csak akkor okoz, ha valaki rágörcsöl, hogy elmaradt az orgazmusa és nem élvezi azt az intim pillanatot, ami anélkül is megadatott neki.

2017. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

9

Én írtam hogy minden alkalommal van. Nincs miért hazudnom és nincs miért nagyot mondanom. A kérdező megkérdezte válaszoltam. Egyébként gondoltam hogy lesz olyan aki szerint kamu. Végül is teljesen mindegy mit gondolsz mert nekem jó, van orgazmusom és ennyi. Hetente 2-3 x vagyunk együtt. Lehet ha mindennap csinálnánk nem lenne mindig. Ki tudja. Én csak leírtam nálunk mi van. A férjemnél is csak egyszer volt olyan hogy neki nem ment. Mondjuk fiatalok vagyunk. Biztos a korral majd ez is változik.

2017. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!