Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyáron nagy divat a lányoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron nagy divat a lányoknál az overál, rendesen áll a farkam rá, pedig különösképpen nem mutat semmi extrát az a ruha. Ez fétis lenne?

Figyelt kérdés

Ezek a ruhák, ha valaki nem tudná

[link]



2017. aug. 22. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:

itt is vannak olyanok, olyan cuki

[link]


\(^-^)/

2017. aug. 22. 18:49
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Vonzóbb mint azok az igénytelen farmer shortok amikből kivan a fél seggük.

Itt látszik ki mennyire érett férfi fejben, hogy mi a vonzóbb a számára.

2017. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem nevezném fétisnek, szerintem az a tudat okozza az ingert, hogy ez egy lenge ruha, alatta bizony szabadon szellőzik a suna, simán alá lehetne nyúlni és gondolom meg is tennéd :)
2017. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
EZ aztán krvára szemlélteti az érettséget.
2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Kinek mi. Számomra aki pitsagatya, 20 centis haspóló, szoli-műköröm-fekete póthaj és társai kategóriájú csajokra csorgatja a nyálát, nem érett férfi. Lehet az akár 30 vagy 40 éves is.

2017. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez romper, nem overál :) csak gondoltam szólok :D
2017. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma is tanultam valamit :D

Csak azért hittem, mert h&m-en is overál kategória alatt voltak.

2017. aug. 22. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek a ruhák nekem is tetszenek a lányokon, ugyan azt érzem én is mint amit leírtál a kérdésben. :D

Valahogy olyan szexi ahogy körbeveszi sejtelmesen a testüket. Tetszik a rövid a hosszúak amik kicsit lengébb az is jó, de a legjobb az ami tapad a testre, húúú az is nagyon bejön.

Remélem sokáig megmarad ez a divat és sokat fognak ilyen ruhákat hordani a lányok.


Ha van ilyen lány aki szívesen hord ilyeneket az írhatna privátban!

2020. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!