Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Előfordúlt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordúlt már veletek olyan hogy a barátnőtök addig kényeztetett tieteket ruhán keresztül hogy az alsónadrágba élveztetek? Lányok! Titeket újjaztak már meg így élvezésig?

Figyelt kérdés
Csókolóztatok közben meg simogattátok egymást egészen addig a pontik? Hol történt, mit csinált a barátnőtök a spermás kezével, nem zavarta?

2017. aug. 23. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

még a direktbe izgatástól is lassabban megyek el, főleg mert szeretem elhúzni, szóval ettől nem sülnék el


F

2017. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen, történt már ilyen!


26F

2017. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
volt mar, hogy addig simogattam a baratom farkat alsogatyan keresztul, hogy elelvezett :)))
2017. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt alsónadrágon keresztül.:)Nem mert még ruha nélkül hozzányúlni,de így is az lett belőle.:)19/F
2017. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem tortént ilyen. Bár nem igazán világos, hogy most nadrágon keresztul simogatja a lány a srácot, vagy belenyul az alsonadrágába és ott veri neki. Elso még nem fordult elo, ha meg már belenyult az alsonadrágomba, akkor már ki is vette mindig, és vagy szájba, vagy mellre, vagy zsepibe verte bele, és nem az alsonadrágomba. Ennek nincs értelme. AKkor már legalább elélvezéskor vedd ki neki, és kapd be.

26F

2017. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert ha már oda kerül a sor akkor rendesen szeretem érezni a dolgokat így sosem ruhában vagyunk.
2017. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen!Volt,hogy a párom szó szerint kesztyűs kézzel bánt velem! F
2017. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
izgattak már úgy nem egyszer, de nem sültem el, habár nagyon közel voltam, de mindig olyankor leállítottam a barátnőm, mert nem akartam összekoszolni a gatyámat.
2017. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt már hasonló. Mèg az első kapcsolatomban nagyon az elején. Egymásba gabalyodva csókolóztunk hosszú percekig (pontosan nemtudom meddig) és egyszercsak megtörtént.

Konkrétan nem kényeztetett, csak ahogy összeértünk odalent plussz a folyamatos mozgás ezt eredményezte. Még rövidnadrag is volt rajtam. A nadrágomon kivül semmi nem lett olyan.

2017. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Farmerzseben és alsónadrágon át is..
2017. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!