Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet eres egy pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet eres egy pénisz?

Figyelt kérdés
Genetika azt tudom hogy közrejátszhat de nekem nem volt annyira eres de az utóbbi időben egyre inkább.

2017. aug. 23. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Az erek miatt lehet;-)
2017. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
gondolom vékony vagy, mert kövér embernél még nem láttam eres farkat.
2017. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok se vékony se kövér. Az az átlag kategória.
2017. aug. 23. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Miután a pénisznek az a dolga, hogy izgalmi állapotban a barlangos testek megteljenek vérrel, talán érthető, ha Evolúció bácsi odavarázsolt pár artériát is.
2017. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az erektől leginkább.
2017. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pénisz ereinek edzettségétől függ, vagyis sokszor hosszú ideig kemény a pénisz.
2017. aug. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem lankadtan is látszik egy végig tövétől .
2017. aug. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a kór is közre játszhat. A fiatal és hamvas bőr úgy nyúlik ahogy az erek vastagodnak. De idővel a bőr megereszkedik, elveszti rugalmasságát és így jobban látszódnak az erek. Hangsújjozom, hogy ez az én magán feltevésem.
2017. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!