Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl későn jöttem rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl későn jöttem rá hogy rossz, amit teszek. Hogyan tudnék ebből a lehető legkönnyebben kilépni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lánybarátom,akivel évek óta ismerjük egymást. Bár nem vagyunk együtt, de nagyjából fél éve kezdődött az az időszak, amikor is elkezdtünk szexelni, amit a csaj kezdeményezett. Nem azt mondom hogy az ő hibája, mert álszent lennék, én is benne voltam, de a lány utalgatott mindig rá, hogy lefeküdne velem. Egyszer megtörtént, bármennyire is hülye voltam, majd egyre többször, mire így lassan fél évre rá rájöttem, hogy ennek semmi értelme és mind a ketten egymás idejét vesztegetjük. Ettől függetlenül nem szeretném ha megsértődne és egyébként élvezzük egymás társaságát, szóval jó lenne, ha ez megmaradna.
2017. aug. 24. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Te szegeny :( nehogy ongyi legy!!!!
2017. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondd, hogy megismertel valakit, akivel randizol, szival nem fer mar ez bele.
2017. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Spiritrobber ***** válasza:

Nem jártok csak dugtok... miért is pocsékoljátok egymás idejét?....

Viszont éppen ebből az apropóból nem hiszem, hogy oka lenne megsértődni ha bár érthetetlen okból is de azt mondod elimináljuk a szexet.

2017. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Na ja!!! Nem előre kellett volna gondolkozni? Még is mit gondoltál mi lesz ha megunod vagy ilyesmi? Ezt el b.a.s.z.t.a.d. Segítek. 1 p.ö.cs vagy és megfogod bántani szerencsétlent.
2017. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma..

Megértem, vagyis kb átérzem mi játszódhat le benned. Én is próbáltam/próbálok lányokkal nőkkel "barátosdit" kialakítani, de ez sajnos olyan, mint ha a tűzzel játszanál.

Kedvelitek egymást, jól érzitek magatokat, és idővel elkapjátok/meglátjátok a másikban a nőt/férfit.. méghozzá, mindezt akarva akaratlanul teszitek! Persze ez nem szerelem.. és ezzel nincs is baj, hiszen a férfi és nő egymásnak lett teremtve.. a baj ott kezdődik, hogyha valamelyikőtök kilép ebből a kapcsolatból, avagy lesz neki olyasvalakije, aki kielégíti őt szexuálisan.. na itt jön a probléma.


Ha egész őszinte vagy magadhoz, neked nem lenne rossz őt mással látni?

Mit érzel rajta, hamis érzelmeket táplál feléd?


amúgy.. ezt az egymás idejét vesztegetjük dolgot azért nem egészen értem. Ha nincs érzelem egyik oldalon sem, csupán az van, hogy bíztok egymásban, és kielégítitek egymás igényeit, mindezt úgy, hogy érzelmileg nem sérül egyikőtök sem, akkor miért lenne elvesztegetett idő?

2017. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így az egyik lánybarátommal. Suliban egymás mellett ültünk, kicsit ducibb lány volt, mégis fölizgatott és csipkedtük egymás combját és egyszer megfogta a farkam és állt. :D Na onnantól már nem haza mentem, hanem föl hozzá és kb. 2 hónapig hetente kb. 2x szexeltünk. Aztán ő azzal hagyta abba, hogy alakul neki egy kapcsolat és nem szeretné már ezt. Megértettem, azóta is naponta beszélünk és egyáltalán nem kínos. Mivel érzelmileg semmi nem volt köztünk.
2017. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből minek kilépni? Miért lenne rossz amit teszel? Kinek ártasz vele?
2017. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!