Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális értékrendű, szép,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális értékrendű, szép, csinos lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
... akikkel találkozom, elkényeztetett h.lye pcsák (mindenki ismer ilyet gondolom)... hiába mutatósak, ha nagyon felszínesek.
2017. aug. 25. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyet találni, és szinte csak a mindennapi életben lehet. Neten több mint ritka...
2017. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könyvtár. A legjobb hely ismerkedésre.
2017. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenütt, de tényleg mindenütt. Az, hogy te egyből a hülyékre mész, az sokat elárul, de csak menj ki az utcára és a legtöbb lány, rendes, normális értékrendű lány, csak lehet hirtelen nem veszed észre őket, mert nem rakják ki neked a mellüket.
2017. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A könyvtár tényleg jó hely erre, ahogy a második írja.

De pl régen a SZIEN Gödöllőn is sok ilyen végzős csaj volt... főleg az Agráron voltak ilyen lányok.

2017. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat en olyan lany vagyok mint amit leirtal (nem fenyezem magam). engem kb sehol nem lehet megtalalni:D . szerintem is a konyvtar, ott ertelmes lanyok vannak (valamikor jartam konyvtarba de mar inkabb veszem a konyveket :D )
2017. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kinek kellenek normális lányok jobbak a felszinessek küldök nekiik 1 képet a fa rka a mról azán má dugunk is több lányal is nyomhatom egyszerre meg nagyon jó fejek
2017. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os! Az ilyeneket viheted bátran, úgyis csak Neked kellenek. :)
2017. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!