Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól döntök ha elfogadom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntök ha elfogadom a kihívást? két csaj ismerősöm fogadtak hogy melyikük gyorsabb faszverő. Ugye ehhez kell 2pasi is, megkért engem egyiknek ami nagyon csábító, de ha veszít akkor teljesítenem kell egy kérést.

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 19:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a csajt aki nekem csinálja, hogy mennyit ér meg neki vagy mit ér meg neki hogy ne verjem ki előtte ötször 😂😂😂😂
2017. nov. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Alapból hülyeség. Ha a másik csávó gyorstüzelő esélyed nincs nyerni. Azt akkor tolhatod le a gatyát aztán megy a manapság divatos felcsatolós kormolás.
2018. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Na mesélj mi lett megcsináltátok?

ki győzött a te csajod vagy a másik?

Jöhet privibe is.

2019. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Két éve gondolkozol ezen a kihívason?
2019. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!