Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik illatú masszázsolaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik illatú masszázsolaj lenne a legjobb erotikus masszázshoz?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék csinálni erotikus masszázst. Szerintetek melyik illat lenne a legjobb?

[link]


Van nektek jól bevált márkátok és/vagy illatotok? (ezeket le lehet nyelni, ugye? -csak egy megerősítést várok- jól kinyalnám masszázs után)



2017. aug. 26. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ajj bástya, miért nem nézed meg, hogy milyen illatú parfümöt használ, vagy milyen tusfürdőt... Gondolom nem venne magának olyan illatút, amilyet utál.


Egyébként a masszázshoz nem elég a megfelelő(nek hitt) illatú olaj. A környezet is sokat számít, értem ezalatt a kellemesen meleg szobahőmérsékletet, a szoba levegőjének illatát, a nyugalmat, hogy senki sem zavarhat meg titeket, sőt, még a fény is nagyon fontos (például este csak néhány gyertyával félhomályt csinálni). Az sem árt, ha előtte forró vízben megfürdik, ugyanis az is elpunnyasztja a testét. Ha pedig bekötöd a szemét, az pedig segít neki csak az érzésre figyelni. Az érzés mellett pedig egy dologra kell még figyelnie, a légzésre, hogy egyenletes legyen.


23/F

2017. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Előtte mindenképpen lefürdenénk mindketten. Párologtatóba tennék levendulás illóolajat, gyújtanék 2-3 gyertyát és felkapcsolnám a sólámpámat, így az illat és a félhomály is meglenne.

A szembekötés jó ötletnek tűnik :)

2017. aug. 26. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Én maradnék a kókusznál. Kérdezd meg a barátnőd, hogy szereti-e az egyszerű illatokat amelyek erőteljesek. Ha igen, akkor mindenképpen ez a nyerő. Vagy egy kicsit relaxálósabb a mandula/vanília keveréke, amely segít ellazulni kicsit. Még kettő amit nem hagynék ki az a málna és az eper! A málnának kellemes illata van, ami kissé joghurtra emlékeztet! Az eper meg szintén erőteljes és fincsi az illata akárcsak a kókusznak! Ha az epres mellett döntesz, akkor kipróbálnám mit szólna, ha kicsit az eperhez igazodnál. Ez alatt azt értem, hogy csinálj olvasztott tejcsokiba mártott epreket, plusz egy epres illatosítóval befújsz, aztán ehető kelyheket csinálsz csokoládéból. Azt úgy kell, hogy felfújsz egy lufit és megolvasztasz egy kis csokit. Megvárod amíg a csoki kihűl, de nem dermed meg! Belenyomod a lufit, be a fagyóba 20 perce és amikor a csoki megdermet kipukkasztod a lufit. Aztán vegyél eper fagyit, vagy csinálj házit! Ha veszel akkor ne az olcsó coop-osat vedd, hanem egy jobb minőségűt, pl.: Carte'dor! A kehelybe gombócokat csinálsz, egy kis tejszínhab és mentalevél, vagy ahogy szeretitek!

De hagyj egyet későbbre, mert amikor a masszázsnál az erotikus részére léptek, (gondolom amikor már 100% ellazult a barátnőd) akkor kezded el tapizni odalent. Első lépésként bedugnék egy jól megmosott epret, aztán a szeme láttára beleharapnék majd kidobnám. (Ne edd meg az egészet, szerintem izgatóbb így!)


Lehet kicsit túlzásba vittem az ötletekkel, de én tuti ezt tenném. :)

Jó szórakozást! :D

2017. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez a csokis kehely nagyon jól hangzik, meg hogy dugjak fel neki egy epret és harapjak bele egyet, ezt még lehetne fokozni tejszínhabbal :D


Eddig ez a terv:

Egy jó kis Duna parti séta és vacsora után haza megyünk. Csinálok egy langyon fürdővizet sok-sok habbal, amíg ez készül, csinálok gyümölcstálat, teszek bele barackot, cseresznyét, epret, a gyümölcsökre teszek eper vagy vanília fagyit, tejszínhabot és csokiszirupot. Beülünk a kádba és megesszük ezt a gyümölcsös cuccot. A fürdőszobába csak egy sólámpa fog égni. Szépen megfürdetjük egymást mindenhol jó alaposan, egy kis rész se maradjon ki. Ázunk kb 20-30 percet, aztán kiszállunk, megtörölközünk és megyünk a szobámba. A szobámban sólámpa fog égni, 3-4 gyertya és párologtatóba teszek levendulás illóolajat. Barátnőmet lefektetem az ágyamra, bekötöm a szemét, végig csókolom a nyakát és az egyik vállát érzékien megnyalom hosszan (talán az egyik fülét gyengéden meg is harapdálom). A testére nyomok masszázsolajat (még nem tudom, milyen illatú legyen). Szépen végig kenem az egész testén, csak úgy tocsogjon az olajban. A masszázst a vállánál kezdem, gyengéden masszírozom, aztán egy kicsit erősebben, közben a nyakát csókolgatom. Testét kicsit erősebben masszírozom, ügyelve arra, hogy a melleihez ne érjek. Az egyenlítő környékén is óvatosnak kell lennem, a lényeghez véletlen se nyúljak. A popsiját kicsit erőteljesen markolászom. Belsőcombjait simogatom és megyek lejjebb. Lábaira kenek még több masszázsolajat és megmasszírozom a talpait. Visszafelé haladva szinte csak simogatom, de a lényeghez most sem érek hozzá (a melleihez sem). Az sem baj, ha közben elalszik. Van nekünk anal plug-unk, olyan rókafarkas, azt beteszem magamnak, vagy ha a barátnőm nem alszik, akk beteszi Ő nekem. A farokkal végig simogatom a testét. A pinájához is hozzá érek már (persze csak azzal a rókafarokkal). Kicsit így izgatom ezzel. A melleit is megmasszírozom és közben csókolgatom a nyakát. Végig simogatom a testét és a pináját is elkezdem simogatni. Teszek oda még egy kis olajat (itt lehet elsütöm azt az epres dolgot). Simogatás közben néhány pillanatra becsúsztatom az egyik ujjam. Egyre gyakrabban dugom be az ujjam, végül belül is elkezdem masszírozni, kényeztetni. Ezek után elkezdem jó alaposan kinyalni, először gyengéden, aztán egyre durvábban. Elkezdem kicsit harapdálni is (de csak gyengéden, hogy ne fájjon neki, de érezze). Néhány perc után a péniszemmel kezdem el simogatni a pináját, de még nem hatolok be egyből. Még egy kicsit simogatom, nyomkodom a melleit és utána megkezdem a behatolást is. Miután elélveztünk mindketten, iszunk egy kis pezsgőt és folytatjuk a szexet.

2017. aug. 26. 22:57
 5/8 stewie200 ***** válasza:
Ezt en is kiprobalom a baratnommel, ez tetszik
2017. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egyszerű citromosat vagy limrosat válassz, azokkal nem nagyon lehet melléfogni. A vaníliás és kókuszos illatokat inkább hanyagolnám, elég megosztóak. Ép pl rosszul vagyok tőlük...
2017. szept. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, tök jól hangzik amit leírtál, de mi lenne ha ezeket a dolgokat vele beszélnéd meg? Legalább azt hogy milyen illatot kedvel.
2017. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezt szeretem a legjobban, még nappalra, "parfümként" is használom. Nagyon finom az illata, és fantasztikusan puha tőle a bőröm.


[link]

2017. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!