Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Akkor is tetszene a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akkor is tetszene a barátnőtökön egy szexi fehérnemű, ha nincs tökéletes teste?

Figyelt kérdés

Vagy inkább elveszi a kedveteket?


Pl. ez:

g01.a.alicdn.com/kf/HTB1lZaWHVXXXXXHXXXXq6xXFXXXc/Babydoll-sexy-lingerie-hot-Women-Black-Red-Lace-Dress-G-string-Handcuff-Garter-nightwear-Costume-Exotic.jpg_640x640.jpg


(remelem meg lehet nyitni, telorol vagyok)


Ez ha egy magas, kicsit úszógumis, kisebb mellű lányon van, akinek kicsit narancsbőrös hátul a combja, akkor attól még lehet vonzó, vagy inkább visszataszító ? (csak példa)


2015. dec. 25. 22:57
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha nem tetszene külsőre nem lenne a barátnőm. :D Szóval nyilván jó dolog a fehérnemű.
2015. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt.
2015. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szorzom.
2015. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link] a működő link ;)


Igen amúgy, szerintem nekem bejönne :)

2015. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el, nagyon is bejön!:) Világéletemben husis csajszi voltam, és mikor ilyesmiket válogattam az üzletben az eladónők mind gúnyosan méregettek, viszont a boltban vásárló férfiak érdeklődve figyeltek. A pasik meg, akikkel együtt voltam, nagyon is díjazták. Ledobtam a köntöst, és fél perc se kellett, már dudorodott a boxer. Ha olyannal vagy aki szeret, ő gyönyörűnek és szexinek fog látni fehérneműben. :)

18L

2015. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

#5


Úgy bírom, amikor mindössze 18 éves lányok úgy beszélnek a tapasztalataikról, mintha 30 éves, több hosszú párkapcsolaton és futó kalandon is átesett szexistennők lennének. Mi folyik itt? Én 18 évesen még szűz voltam. :O Semmilyen boxert nem láttam dudorodni.


Bocs az offért.

Ha a barátnő nem tetszene, akkor nem lenne barátnő. Nem egyértelmű?:D

2015. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen, ez nem kérdés.
2015. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bejön! Akivel vagyunk, azt szeretjük és kívánjuk is. Ha felvesz egy szexi fehérneműt, az csak dob a dolgon! A magassarkú is hasonló kategória! :)

Esetleg előtte a neten nézegessetek párat közösen, hogy tudd, melyik fajtát szereti. Van, akinél szinte minden bejön, van, akinél nem. Én pl. elég válogatós vagyok.


#5-osnek pedig teljesen igaza van! Egy formás csajon igazán jól áll a dolog! :D

2015. dec. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!