Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy 46 éves pasinak azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 46 éves pasinak azt mondom, hogy szívesen megismerném, az egyértelmű szexuális utalás? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Engem tényleg csak mint ember érdekel.

Van párom, talán neki is. Megfogott benne valami mint emberben, érdekesnek találom, motiválóan hat rám.

De nem akarok kavarni vele.

Ez tényleg érthetetlen?


Mit mondjak neki, hogy ne értse félre?



30N


2017. aug. 27. 09:03
1 2
 1/13 Erika.Csavaros ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. A pasik zöme tuti félre értené. Viszont arról nem írsz hogy milyen kontaktban vagy vele,gondolok itt arra Ő a sarki fűszeres akihez gyakran bejársz vagy hasonló.Ez a megismerni kifejezés szerintem kicsit megtévesztő,mert tulajdonképpen csak haverozni azaz haverkodni szeretnél.Jól értem egyáltalán az egészet?
2017. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez az ismerkedés könnyen átcsaphat másba, ha közelebbről megismeritek egymást, és ha van közös vonzalom, meg vágy, akkor vissza kell majd fognod magad.... vagy csináld ahogy te jónak gondolod, élj a pillanatnak.
2017. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mindenképp szexre gondolnék

ha te nem akkor ne kavarj vele

de előbb utóbb az lesz. szex csak nem ismered be magadnak se

2017. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen, jól érted.

Egy laza barátságot tudnék elképzelni.

Közös sportot űzünk, de ő külföldön él. Szóval évente 1-szer 2-szer találkozunk, de most elkezdtünk csetelni.

Van egy-kettő közös érdeklődési téma.

Bár túl sok érdeklődést még nem mutatott irántam, de szívesen, készségesen segített pár kérdésben. De nem kérdezett felőlem, és nem írt rám magától, viszont le sem vakart.

Amúgy személyesen barátkozó és nyitott.


Nem tudom egyáltalán érdeklem-e. Vagy csak megtűr :)

2017. aug. 27. 09:14
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Biztos hogy szex lesz a dologból! Te meg nem fogsz ellenállni, de nem is kell, tapasztalj minél többet.
2017. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Erika.Csavaros ***** válasza:
Kicsit álljunk meg.Azt írod beszélgetsz vele chaten,tehát kommunikáció van köztetek,tehát az maga az "ismerkedés" is megy.Akkor mi a francot akarsz többet ennél ha igazából nem akarsz semmi komolyabbat elmondásod szerint.Ez így ilyen formán miért nem elég számodra? De szerintem itt az a szitu van hogy aa pasi nagyon bejön neked,és saját magadat is csak áltatod ezzel a "barátság" dumával.Ezt csak te tudod eldönteni.
2017. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Erika.Csavaros:


Igen, jól érzed. Nem akarok tőle többet, viszont a vágy megvan bennem többre. De ez mellékes. Nem kell felszínre törjön és nem is kell hogy tudja. Majd elmúlik, volt már ilyen.

Úgy érzem ha nem ismerem meg, olyan sokat veszítenék.

Már most motivál olyan dolgokra amiket eddig lusta voltam megtenni. De ha neki sikerült, akkor nekem is sikerülhet.. Úgy érzem több leszek ha megismerhetem.

Attól még hogy van párom megismerhetek más embereket is.

Nem találkozunk úgysem szinte soha, szóval nem lépnék félre.

Van ilyen pasi barátom, nem volt köztünk semmi, sosem közeledett felém máshogy csak barátsággal, és attól még érdekeljük egymást.


Úgy érzem ha békén hagyom, akkor elveszítem a lehetőséget hogy megismerjem. De rá sem akarok mászni. Szeretném ha azt érezné tényleg csak mint ember érdekel.

2017. aug. 27. 09:40
 8/13 Erika.Csavaros ***** válasza:
100%

Kérdező!


Tök ok hogy megismerhetsz a párod mellett másokat. De saját magad írod hogy a vágy meg van benned,ez kicsit nem szokványos szitu.Szerintem ülj le a pároddal mert nem stimmel köztetek valami,innen kintről ez jön le. Bár ha az a párod az szexkapcsit takar akkor a szitu megint más megvilágításban van,viszont ha "komoly kapcsolat" akkor lenne mit rendezni véleményem szerint.

2017. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos, ha a vágy megvan benned többre, a tűzzel játszol,remélem, tudod. Csak rajtad múlik, hogy ellent tudsz-e állni majd. Az jutott eszembe, higy a szíved vágya, és az agyad racionalitása között nem tudsz dönteni.
2017. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szexuális részét most félretéve.

Te is érdekes és inspiráló vagy neki?

Mert csak így működne.

Egyébként egy 40-es jó pasinál dúrva túljelentkezés van 30-as nőkből, valószínű nem pálya neki, hogy a meleg lelkitársad legyen.

40F

2017. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!