Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Törvényszerű hogy a kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű hogy a kapcsolatokban ellaposodik a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Minden haverom panaszkodott már róla, hogy előbb-vagy utóbb a barátnőiknek semmihez nincs kedvük, magam is tapasztalatm már ezt, még internetes kapcsolatban is ezt élem át. Ez miért lehet??

2017. aug. 27. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert a dolgok nagyon rutinszerűvé válnak egy kapcsolatban egy idő után, megszokják egymást a partnerek, nincs meg a remegés az izgatottság miatt, nincs változatosság. Sokszor a szerelem is elmúlik, ilyenkor szoktak előfordulni félrelépések... mert az egyik vagy a másik, már kipróbálná mással is, kíváncsi hogy az mit hoz ki belőle.
2017. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem törvényszerű .

De a vad szerelem nem längol örökké .

2017. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert a nőknek a szex csak egy eszköz, hogy pasit szerezzenek (nem életcél, hogy jó szexpartnerük legyen minél tovább). Náluk az egzisztenciális biztonság és az utódnemzés a lényeg (evolúciós késztetés). Fél évente le kell cserélni őket, oszt' annyi ...vagy megtartasz egyet állandóra (gyereknevelés & házimunkára), mellé meg váltogatod a csajokat. Mondjuk ezzel az a baj, hogy házisárkány lesz egy idő után az állandó csajból, akármennyire is jól bánsz vele.
2017. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Kreativitás is kell hozzá...új dolgokat kell kipróbálni, felélénkíteni...esetleg váratlanul tenni ezt-azt, mikor a nő nem számít rá (pl munkába/akárhová készültök indulni, és akkor letámadni :D...((vagy ha bedobna a csávó egy vetkőzős táncot :000)), elmenni különböző helyekre, nem mindig ugyanabban a szobában ugyanabban az időben előre megbeszélve, hanem víz alatt, konyhában, kocsiban, kint a természetben, erkélyen...különböző pozíciókban, és nem beszéltem a különböző kellékekről...
2017. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó: igen, ezek szuperul működnek a mézesmázas hollywoodi filmekben, meg a házassági tanácsadó szobájában.

De próbáltad már munkbáa indulás előtt betámadni a csajod, hogy kicsit megadd neki, ami jár?

Az a válasz 10-ből 9-szer, hogy jajj micsoda dsznók vagyunk, már sminkelt, felöltözött, nem fog rhát váltani blabla. satöbbi. ennyit a spontaneitásról.

És nem csak erre az egy szituációra akad ám kifogás.

2017. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Évek múltán nem lesz ugyanaz a lángolós, mint az elején. De 7újítani mindig lehet, ami mindkét félen múlik. Akkor sem ugyanaz.
2017. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem sok ideje vagyunk együtt a párommal (másfél év) de eddig még nem volt két egyforma szeretkezés. Nagyon bevállalósak vagyunk ezért mindig újat csinálunk,mindig kísérletezünk. Így még nem nagyon volt mit megúnni. Valamint a spontaneitásról:

Készülődtem mert indulnom kellett az egyik sminkes-fodrász ismerősömhöz egy ünnepség elött. Volt kb 20 percünk a párommal aztán indulnom kellett. Azt mondta addig szeretne szájjal kényeztetni,persze én belementem. Az után inkább késtem fél órát és jól kiélveztük egymást,de semmiképp se mondtam volna nemet az aktusra :D

18/L és a párom szintén 18/F

Nem minden lány ugyanolyan. Én szeretem a szexet,van aki annyira nem.

2017. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Amelyik barátnőnek előbb-utóbb "semmihez nincs kedve", annak jó eséllyel nem tudtak a haverjaid orgazmust okozni.
2017. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Annyira azért nem bonyolult: ami neked élvezetet okoz, azt szívesen csinálod, nem pedig hárítod.
2017. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Nyolcasnál a pont.

Nőként mondom.

2017. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!