Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok punciba élvezni, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok punciba élvezni, ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Szopástól sem ment még eddig, kezdem aggódni! 23/F

2017. aug. 28. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem? Nem mesz el vagy alabbhagy a lelkesedes? Gumival v anelkul? Baratno v alkalmi partner? Sok minden befolyasolhat.. van esetleg vmi fetished, lehet az kellene hozza hogy menjen. Csak talalgatok
2017. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ilyenről még nem hallottam, az eddigi pasijaim mind eltudott élvezni bennem gumival és gumi nélkül is
2017. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sehogy sem megy csak maszturbációval. :( Magát a szexet élvezem de orgazmusom nincs tőle, pedig gumit sem használtunk rendszeresen úgy szexeltünk anélkül. Azóta már csak ex, nekem ő az első volt, 20 éves de már szült. (Szexkapcsi volt csak bár én akartam folytatást, de gondolom a kezdő ügyetlenség miatt lett vége. Másfél hónapig tartott ez köztünk aztán széntemntünk. Eddig azért nem sikerült elveszítenem a szűzességemet mert eleinte félénk meg aztán válogatós voltam, akit szerettem volna azzal pedig semmi sem jött össze! Plátói szerelem volt csak, és bár voltak lányok de velük az oráltól tovább nem mentem. Lehet szerelem kellett volna hozzá vagy azért még is úgy valami, egy kis érzelem szerinten. Ritka szamár vagyok tudom! (:
2017. aug. 28. 07:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég volt a kérdést végigolvasni..Sokat masztizol és totál hozzá vagy szokva a kezedhez.

Hanyagold egy ideig.Ha már van csajod,akkor inkább szexelj,ne a farkadat verd.

2017. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon gyakori nem lehet, mert pár évtizeddel ezelőttig az ilyen férfiak valószínűleg utód nélkül haltak meg, így hamar kiszelektálódtak.
2017. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szamár vagy , hanem izgulós, lelkizős. Másnál is gyakori, hogy első alkalommal, vagy eleinte nem tud elélvezni, kell egy bizonyos megszokás. Legjobban a kölcsönös, szenvedélyes szerelem segít ezen.
2017. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megszoktad a saját kezedet. Hagyd abba és keress partnert, ha mást nem akkor fizetöset. Idövel visszaállsz a normálisra. Vagy fogadd el igy magad.
2017. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gyakori. Valami lelki bajod lehet.
2017. aug. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!