Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak jobb érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak jobb érzés az anális szex, mint punciba élvezni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy szűkebb,ezért jobb az anális szex,mintha simán punciba dugnák a farkukat. Szerinted?

2015. szept. 11. 06:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nincs hogy jobb!!! A nőt úgy ahogy van, szeretjük. És aki az anált IS szereti, az nem egyfolytában seggbe akarja csak, hanem néha oda IS betenné. Ennyi.
2015. szept. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
izgalmasabb mert nem a megszokott, és szűkebb. (F)
2015. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem jobb, csak más.
2015. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Van akinek igen, van akinek nem..

Nekem pl nem

2015. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

A barátnőm nem rég írt ide ki kérdést, valamilyen szinten kapcsolódik ehhez.

A pasijával hármas szexben voltak (2 lány, 1 fiú), és a pasi először őt dugta, mégis a másik csaj seggébe élvezett... szerencsétlen teljesen elveszítette az önbizalmát.

Ez az a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Úgyhogy gondolom a legtöbbnek jobb a segg, sajnos. :/

2015. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
dehogy jobb gyertek kislányok bebizonyítom, össze vissza maszatollak benneteket :))
2015. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

# 5


Az általad belinkelt kérdés őszintén szólva nekem eléggé kamu gyanús volt, amikor korábban olvastam, és azt is igen nehéz elképzelnem, hogy ha egy nő netalán valóban belemegy a párja kedvéért egy hármasba, ráadásul egy prostituálttal, aki ő megujjazza, miközben análisan közösül a párjával, az utána még beszámol erről az élményről a barátnőjének, annak ellenére, hogy megalázónak érzi az egészet, de lehet, hogy az én fantáziámmal vannak gondok, vagy én vagyok nagyon földhözragadt, ha nekem ez nem tűnik túl életszerűnek.


Ha netalán ez a sztori igaz, akkor tényleg nem akarom megbántani a barátnőd érzéseit, de az, hogy - ahogy fogalmaztál - "szerencsétlen teljesen elveszítette az önbizalmát" - nem akkor és attól következett be, hogy a párja "mégis a másik csaj seggébe élvezett...", vagy attól, hogy egy hivatásos örömlány ügyesebben mélytorkozott, mint ő, hanem már elve nem sok lehetett neki se önbizalomból, se egészséges önbecsülésből, ha belement ebbe az egészbe nem azért, mert vágyott rá, vagy egy kicsit is mozgatta az ő fantáziáját is, hanem megfelelési kényszerből, a saját érzésivel szembemenve.


Ha ez az egész igaz, akkor szerintem is tényleg jó, ha hallgat a tanácsokra, és felkeres egy pszichológust, hogy a saját önértékelésén dolgozzon, és nem csak azért, hogy lehessen egyszer egy kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló párkapcsolata.

2015. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak előnyei, hátrányai. Nagyjából ugyanolyan jó, mint punciba.
2015. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7 - már kisgyerekkorunk óta barátnők vagyunk, mindig megértettük egymást, én nem ítéltem el semmiért, nekem természetes volt, hogy ezt elmondja, bár biztatnom kellett kissé, hogy beszéljen. Nálunk teljes az őszinteség, és teljesen együttérzek vele. Ez oda-vissza működik. Az én felhasználó nevemmel írta ki a kérdést, nyilván mert kíváncsi volt több ember véleményére.

És valóban, rendkívül önbizalomhiányos, a pasija most először használta ki azt, hogy ennyire alárendeli magát neki - de szerintem a pasi nem is tudta, hogy most kihasználta. A barátja szerintem ezt nem megcsalásnak fogta fel.


Ja, és azt hiába írom, hogy igaz vagy sem, nem hiszem, hogy ha itt névtelenül leírom, az sokat számít. :D Egyébként is bocs a sok beszédért, csak úgy éreztem valamiért, hogy "meg kell védenem" a barátnőmet. :)

2015. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én eddig akárhány pasival voltam, mindegyik azt mondta, hogy ők nem kifejezetten vannak oda az análért. Ez ilyen kinek a pap, kinek a papné dolog.
2015. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!