Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek nem lehet gyereke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem lehet gyereke annak bűn a szex házasságban is? Az egyház szerint. Mivel azt mar olvastam hogy a lombikbebi program bűn és a szex gyereknemzesre van

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Tyűűha...van baj a toronyba rendesen...
2017. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Úr isten.... vagy valami nagyon gyenge kamu ez...
2017. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem, sőt! Próbálkozni kell, hátha...

A lombikbébi programról meg nincs egységes álláspont, illetve sok esetben megengedőek...

2017. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem bűn. Amúgy ha Isten úgy akarja, bármikor lehet gyereked. Olvasd csak el Sára történetét, aki 90 évesen lett várandós. :-)
2017. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta. Ha a szex gyermeknemzésre irányul , azt a legbigottabb katolikus főpap is támogatja.
2017. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lassmich Ruhe ***** válasza:
68%
Én azért hívő vagyok, de megnézném azt a katolikus papot, aki csak akkor szexelt, amikor gyereket akart...
2017. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
nem ezt tanítja. azt, hogy a szeretkezésnek nyitottnak kell lennie az élet megfoganására. A szeretkezés a pár közös öröme. Ennyi. Tehát nem bűn a meddők házasságában a szeretkezés.
2017. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem. Ugyanis "Isten útjai kifürkészhetetlenek".

Az anyukámnak volt egy kolléganője aki a férjével nagyon akart babát. De soha nem jött nekik össze. Az orvosi vizsgálaton felállították a diagnózist, hogy a nő meddő, és ebbe bele kell törődni. Beletörődtek. Aztán mikor az asszony már 50 fölött járt, nagymama korba lépet, egyszer csak terhes lett :O


Szóval próbálkozni mindig szabad. Ha nem adnak esélyt a dolognak, akkor nem is lesz.

2017. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Erröl lelki atyádat kérdezd!
2017. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam, ez az a cikk: [link]


Igazából az a baj, hogy nem tudom, sírjak vagy nevessek egy ilyenen. Én úgy látom, hogy a tudomány segíteni próbál, a vallás meg a múltba húz, meg a fanatizmushoz, a józan ész elvesztéséhez.

2017. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!