Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le akarok feküdni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni a barátnőm anyjával amiért megcsalt! Hogyan cserkésszem be?

Figyelt kérdés

Elég könnyűvérűnek tűnik, hiszen feszülő ruhákban járkál, meg miniszoknyákban.

Meg elég prostisan sminkeli magát és 35 éves létére rendszeresen jár "bulizni" (mondjuk nem tudom mit takar nála)... És a barátnőm (hamarosan csak volt) ugye 18 éves, szóval az anyuka jó fiatalon szűlt.

Én 20 vagyok, de még sosem volt dolgom "milf"el... Hogyan kéne szexre bírnom?



2017. aug. 28. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem fog másképp menni csak, ha megerőszakolod azt meg büntetik, szóval felejtsd el és verd ki rá.
2017. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Lol. Miért csak úgy menne?
2017. aug. 28. 16:22
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
amugy jo lnéz ki a nő ?
2017. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha nem nézne ki jól, akkor nem akarnám megb@şzni.
2017. aug. 28. 16:24
 5/23 Erika.Csavaros ***** válasza:
86%

Kérdező!


Neked fog úgy menni.

Ha beakarnád cserkészni nem itt kérdezősködnél,hanem kiderítenéd hova jár buliba,na meg ha buliba is jár,nem biztos hogy a "számára kisfiúkra" bukik,de ha esetleg egyszer picit becsiccsent akkor ki tudja :-)

2017. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben van benne némi anyai érzés akkor semmi esélyed nem lesz a lánya barátjaként, de jó eséllyel szakítás után sem.
2017. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdeznék esetleg ilyen téren tapasztalt embereket, mert 1 esélyem van és nem akarom elszúrni...
2017. aug. 28. 16:28
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
20 éves létedre inkább tovább kéne lépned, nem pedig gyerekesen bosszút állni. Inkább keress másik lányt. Normális anya amúgysem fekszik le olyannal akinek bármi köze van a lányához. Nőj fel!
2017. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem anno csajom anyja egyértelmű jelzéseket küldött hogy benne lenne a dologban. Bár nekem nem ilyen bosszúállós dolog volt. Aztán egyszer nyélbe is ütöttük a dolgot amikor a csajszi elment egy reggeli órájára.
2017. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
gyenge kamu
2017. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!