Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Boldog és harmonikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Boldog és harmonikus kapcsolatban is van gyűjteményetek csupasz nőkről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel azt is, hogy ha az illető nem szenved hiányt szexuális téren, hiszen ezt többször is elégedetten kifejezi párjának, leendő feleségének. A tizen-huszonéves régen gyűjtött aktfotók mégis ott figyelnek a szekrényben egy cipősdobozban, még ha 10x is volt költözve és 10x elölről kezdve az élet a 0-ról, ezek mégis meg lettek gondosan őrizve. Miért?
2017. aug. 29. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek emlékek és nincs szíve kidobni, amúgy meg normális, hogy megtartja. Most te sem dobod ki az 50 szürke árnyalata könyvet, csak azért, mert bepasiztál.
2017. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kényszeres gyűjtögető.
2017. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A női szépség létjogosultsága a kapcsolati állapot megváltozásával sem szűnik meg! 55 éves keresztapám gépén is ott vannak a 90-es évek fotói elég szép mennyiségben pedig ő mintaapa és mintaférj minden tekintetben.
2017. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Legfeljebb a gyűjtéssel állunk le.

2017. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincs meg a szürke 50 árnyalata, nem is láttam/olvastam.


Hmm..szóval jó nézegetni ezeket a képeket rosszabb napokon, mert szépek...Vagy "használjátok" is őket?


Egy mintaférjnek nem a felesége a legszebb a világon és másra rá se néz? :)

2017. aug. 30. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párom, róla szeretem az ilyen képeket. Amikor nem lehetünk együtt, akkor is jó nézegetni és szerintem neki is hízelgő, hogy ilyenkor valahogyan a tudtára adom, hogy mennyire kívánom :)
2017. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem csak poszter van a falon de csak viccből úgy hogy még a barátnőm is nevet rajta.
2017. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Régen voltak, mikor még fiatal, tapasztalatlan és szingli. Azóta felnőttem és most, hogy van egy csodálatos párom, aki az életem értelme, nincs ezekre szükségem. Amúgy is zavaró, mert csak azt sugallja a páromnak, h nem elég jó a szexuális életünk, ami nem igaz. Tehát kukába kerültek már rég.
2017. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!