Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy annyira félek a nemi betegségektől, hogy inkább már orális szexet sem csinálok alkalmi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Illetve komoly kapcsolatnál a partneremmel std teszt nélkül semmi nincs? Ez beteges már szerintetek?

2017. aug. 21. 12:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
71%
Az
2017. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
76%
Ezek alap dolgok amiket leírtál.Elővigyázatos vagy,fontosnak tartod az egészséged.Teljesen normális,nekem nem is lenne alkalmi partnerem.
2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
68%
Valóban az.
2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
68%
Nagy benne a bizonytalanság... alkalmiban alap a gumi... esetleg ha régebb óta összejártok és ismeritek egymást, akkor el lehet hagyni a gumit...
2017. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
55%
Senki sem jogosult ítélkezni szerintem feletted, ha te így döntöttél akkor tégy így, nekem is volt olyan partnerem aki kérte hogy legyen vizsgálat és lett kölcsönösen...
2017. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy valakivel régóta összejársz és ismered, el tud múlni egy esetleges HPV, HIV, Chlamydia fertőzése?
2017. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
20%

"félek a nemi betegségektől" + "alkalmi kapcsolatban"

ha ennyire félnél, akkor nem lenne alkalmi kapcsolatod.

2017. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
55%

Jobb félni mint megijedni.

Anno mind ketten elmentünk szűrésre mielőtt bármit csináltunk volna.

23 N

2017. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
64%

Nézd.. lehet erre azt mondani, hogy bízni kell a másikban, meg hú de gáz, meg stb... de én azt mondom, inkább kérek egy tesztet, mint hogy életem végéig HIV+ legyek.

Alkalmiban alap a maximális védekezés, tartós kapcsolatban meg azért nem árt szem előtt tartani, hogy attól, mert egy kapcsolat tartós, még nem fog az illető szervezetéből kimenni az esetleges fertőzés. A HIV meg évekig tünetmentes...

2017. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
7. Ez nem igaz, mert ha gumit húzol. Semmit nem kaphatsz el. Viszont az orált nem nagyon szokták gumiban csinálni. És ha alkalmi kapcsolatba kerülök inkább nem csinálok orál szexet, mert gumiban nem sok értelme van. Sem a fiúnak, sem a lánynak. Nem sok alkalmi kapcsolatom volt, de volt.
2017. aug. 21. 13:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!