Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja a barátom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom hogy prolis a farmersort amiből ki van a fenék ne vegyem fel ha otthon meg mégis akarja hogy viseljem akkor nem prolis? Vagy proli nőt akar dugni mit gondoltok szerintetek sexy vagy prolis? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Én sem.szeretném, ha a barátnőm olyan shortban mászkálna amiből kint van a feneke.

Attól még tetszhet neki, de az utcán rib@n.cos

2017. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Én szeretem, ha kilóg a fél segged meg a kis r...ibis csajokat, szóval nekem bejön. A barátod meg meg egy álszent p..öcs, aki csak otthon szereti... hord nyugodtan az utcán is ne foglalkozz vele.
2017. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem prolis, de r!bancos.


Szóval, ahogy érzed.

2017. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Azt én se tudnám elviselni a barátnőmön. Az simán jó, ami rövidnaci, de takarja a popsit, de utcára szerintem közönséges. Otthon viszont egész nap paskolnám a popóját, ha ilyet venne fel. Ez nekem is tetszene, de az otthon, azt én látom, nem pedig az idegen kanos farkak akikkel tele van az utca.
2017. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Jaja, utcán a lányok csak burkában legyenek.
2017. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert utcára egyszerűen túl sok, de otthon kettesben megállja a helyét, bejön neki.
2017. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek burkában. Vegyenek fel rövid nacit, de abba a 3 centi textilbe nem halnak bele, ami jelenti az ízlésesség, és a ribaaaaancság határát.
2017. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
7#, nana, ne csúsztass! A ribančság ott kezdődik, hogy valaki nem hajlandó burkát venni. Akinek kilátszik akár egy haja szála, azt nyilvánosan meg kell kövezni.
2017. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem a migránsok diktálnak. Szeretné ha neki tartanád fenn
2017. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Izgatja a ruha, de nem akarja, hogy más is lásson az utcán benne - picit féltékeny. Nem baj. Ennyi.


Egyébként tagadhatatlan, hogy kicsit ribis, ha kilóg a segged. Szerintem nyáron, vízpart mellet oké, városban pedig nem.

2017. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!