Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek egy ilyen szabad kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A lényege hogy egy pár lennénk de szabad mással is alkalmi szexelni a lánynak is és nekem is, sértődés mentesen
2017. szept. 1. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes lennék,nem mennék bele ilyenbe. Ha csak úgy el lennénk,megszokás stb.akkor minden további nélkül :)
2017. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 DollarDog ***** válasza:
100%
Bár nem a lányok táborát erősittem hozzászólás terén, de fiúként abszolút nem mennék bele egy ilyen "nyitott kapcsolatba"! Lehet azért is mert eléggé féltékeny típus vagyok! De az ilyen kapcsolat amúgy se olyan kapcsolat amire azt mondom, hogy örülök hogy vele lehetek, vagy hasonló! Ha mással akarja akkor hagyjon inkább békén,de nem leszek olyan hülye hogy vele maradjak ezek után! Kicsit összeszedetlen a mondandóm, de remélem érthető!
2017. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én senkin nem osztozkodom, ráadásul hűséges típus vagyok. Ezért biztos, hogy nem
2017. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha hol ezzel, hol azzal akarnék szexelni, akkor nem akarnék kapcsolatot.
2017. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom.
2017. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De több lesz az ilyen, mert a ÉNB-ben is ez van, lesz aki emiatt belemegy.
2017. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor dugassad magad.
2017. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
előbb utóbb úgy is bele szeretsz vagy többet fogsz érezni .
2017. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Úgy értem van szerelem , közös anyagiak, együtt élés, nyaralás , kocsi kutya stb,a kapcsolat teljesen komoly, de néha megengedett az elhajlás teljesen!



Ilyen kapcsolatról hallotatok már? El tudjátok képzelni?

Pl engem izgat ha tudom hogy a párom mással is szexelne.

2017. szept. 1. 17:27
 10/23 anonim ***** válasza:
nem, mert ennek nincs ertelme. vagy legyen kapcsolat, vagy max 1-2 szex valakivel kotottsegek nelkul, a ketto kozott f sag.
2017. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!