Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfitársaim hogy képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitársaim hogy képesek semmilyen érzelmi kapcsolat nélkül szexelni egy nővel pénzzel? Emiatt talán nem lennék férfi, mert én érzelem nélkül képtelen lennék erre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy attól lesz valaki férfi, hogy érzelmek nélkül is tud szexelni. Ha neked nem megy, ne csináld. Nekem nő létemre nagyon is megy, szerencsére nem kell hozzá érzelem, ettől még nem vagyok égetnivaló r*b*nc, csak szeretek szexelni. Ennyi, nem vagyunk egyformák, úgy csinálod, ahogy neked jó.
2017. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont neked van normális hozzáállásod. Nem gondoltam volna, hogy létezik még ilyen férfi. Ez egy állatias dolog, amit az evolúció során az ember (vagy legalábbis nem az összes) nem nőtt ki. De ha mindenképp azon van sz ember, hogy kiemelkedjen az állatvilágból a legtöbb téren, akkor nem értem, hogy miért pont a szexualitás az, ami ebből kimaradhat. Borzasztó, hogy egyesek nem tudnak uralkodni a vadászösztönükön, és a megcslást is azzal magyarázzák, hogy ők férfiak és így vannak kódolva. Ez hülyeség. Normális vagy, nyugi. A bárátnőid is biztos értékel
2017. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
barátnőd*
2017. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akivel lefeküdtem azzal mindig volt: bizalom, tisztelet, odaadás, törődés, gyengédség, kölcsönösség, vonzalom stb.

Akár prosti volt a csaj akár nem.

Ha neked ez felfoghatatlan akkor emberileg van még hová fejlődnöd!!!

35F

2017. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy lány nekem azt mondta hogy ha nincs érzelem, akkor az csak dugás vagy kefélés, ha van érzelem is mögötte akkor az szeretkezés. A legtöbb nő pedig erre vágyik.
2017. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok lehet te is idealista vagy mint én
2017. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amikor átadom magam azt olyannak akarom aki értékelni fogja
2017. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ha éhes vagy, nagyon éhes, akkor megeszed a zsíroskenyeret is. Az ősztön erősebb, mint a magasztos érzelem.

Olvass egy kis Freund-t v. Joung-t

2017. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Igen csak ha nem eszel akkor meghalsz Viszont ha nem szexelsz attól még nem fogsz meghalni
2017. szept. 3. 21:45
 10/10 A kérdező kommentje:

"Az ősztön erősebb, mint a magasztos érzelem."


Ez érzelmi intelligencia függvénye Ha valaki állatias akkor erősebb az ösztön és legyőzi az érzelmet ha valaki emberibb Ha valaki állatias akkor erősebb az ösztön és legyőzi az érzelmet ha valaki emberibb akkor az életem erősebb és legyőzi az ösztönt

2017. szept. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!