Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik (20-30 év körüliek)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik (20-30 év körüliek) szeretik ha egy nőnek van intim fazonja?

Figyelt kérdés
mindig is borotváltam és sose volt fazonom viszont van egy srác akivel most ismerkedünk és mindig mondja h neki nagyon bejön ha van ott egy kis szőr és h vágjam fazonra, mi a jó abba ha nem szép csupasz? L
2017. szept. 4. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinek a fazon áll jól, s a csupasz bénán. Ez mindig az adott puncitól függ, meg a szőrzet genetikai jellemzőitől. Pl van akinek tök szép a természetes szőrzete (szabályos, nem túl hosszú stb).
2017. szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem attól szép egy punci mert csupasz.


Mi a jó? A változatosság és a természetesség. A barátnőmé is csupasz, de néha megkérem hogy ne borotválja aztán pár hónapig szőrös amíg megint le nem kerül róla a bunda hosszú időre.

2017. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szóval a válaszom: Igen , ha az áll jól neki akkor szeretem. De néha változtathat rajta :P

28F

2017. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nőhöz hozzá tartozik a szőrzet. Lehet fazonos vagy természetes, az már izlés kérdése.

26f

2017. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen, a páromnak a kapcsolatunk kezdete óta fazonja van, volt már csík, háromszög több fajtája, v alak és volt leszállópálya alakú is


24/F

2017. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön. 23/F
2017. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kevés rövidre nyírt szőr ( pl . csíkban) szerintem tök jól néz ki, szexi.
2017. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez annyira változó. Minden pasinak más az ízlése, és minden nőnek más mutat jól.

Nekem többnyire tök csupi, de volt már csík és V alak is, és olyan is, h csak letoltam hajnyíróval rövidre. Soha egyikre sem volt panasz.

Egy ffi, ha puncit lát, a nagy dzsungelen kívül kb mind tetszik neki.

2017. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Vagy csupasz vagy rövidre nyírt. (5 mm)

2017. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!