Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon fiatal párok (15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon fiatal párok (15-16 körüliek) mikor feküdnek le egymással elöször? Nem sietnek annyira és tényleg szeretik egymást (talán pont ezért nem sietnek). De mégis?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok az illető, hanem a lányom, és tudom hogy elmondaná ha készülnének erre meg a barátja is gátlásos de ettől még lehetnek vágyaik. Csak nem akarom túl későn vagy korán nekii állni erről beszélgetni :-).
2012. jan. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó, van aki 0 ismerettség után 14 évesen, van aki fél-1 év után 18++ évesen.


Igazából nem tudom mit kéne erről beszélgetni, gondolom ismerik az óvszert.

2012. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél naiv. Még most világosítsd fel rendesen, hogy biztosan ne érjen meglepetés.

Én mindig nagyon jóban voltam édesanyámmal, meg tudtam vele beszélni szinte bármit, mégis sokáig nem tudta hogy lefeküdtem a barátommal.

15 éves voltam, mikor megtörtént, előtte már egy évig jártunk. De kb. 3-4 hónap után már volt minden behatoláson kívül...

Persze nálunk nem volt gáz a dolog, mert mindent tudtam a védekezésről, de azért ahogy ezen az oldalon a színvonalat elnézem....

2012. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 15 éves vagyok és még sosem voltam fiúval. Nézd nem akarlak megbántani, de szerintem nem fogja neked elmondani. Mi tinik úgy gondoljuk (Én nem annyira, de a legtöbben igen!), hogy ha mi nem szólunk bele, hogy ti mikor, hol, hogyan, miért... szexeltek, akkor nektes sincs semmi közötök a mi magánéletünkhöz. Mondjuk nekem jó a viszonyom anyukámmal, úgyhogy előbb(-utóbb) elmondanám neki, de nem tudom ti mennyire vagytok jóban...
2012. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves #2, igenis kell erről beszélni, mert ha már csak ezen az oldalon megnézed, a legtöbben SEMMIT nem tudnak a szexről azonkívül hogy mit hova kell dugni! olyan ostoba kérdéseket tesznek fel ahhoz képest, hogy a vélemények szerint máér felkészültek hogy keresztbe állnak a szemeim!


#4 nem feltétlenül van így, én is megbíztam az anyukámban annak idején tudta mindig hogy épp "hol tartok" meg minden, ő volt az első is akinek elmondtam hogy elvesztetem. Van sok helyen ilyen jó kapcsolat anya-lánya között, és a kérdező úgy írta, hogy tudja hogy elmondaná, sztem nem véletlen:)

2012. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyos anyuka lehetsz.:)(gondolom anyuka vagy, nem apuka)

Szerintem beszélgess a lányoddal, soha sincs túl korán. Belőlem kiindulva az első pár beszélgetés erről elég kínos a szülővel, de aztán egyszer csak természetessé válik. 15-16 éves korban már bőven lehet erről beszélgetni. Az, hogy mikor fekszenek le, egyéntől függ. Sok meggondolatlan kislány már 13-14 éves korában is sajnos. Viszont ugyanakkor vannak a náluk visszafogottabbak, akik csak 17-18, vagy még az felett kezdik, és több idő járás után. Én 18 évesen szerelmeskedtem először, a barátommal 10hónapja jártunk, és azóta is együtt vagyunk. A pettinget viszont több mint valószínű, hogy már pár hónap járás után elkezdhetik ebben a korban. Én mindenképp csak bíztatni tudlak, hogy beszélgess a lányoddal! Én is gátlásos voltam, és eleinte mondtam anyának, mikor beszélni akart velem erről, hogy hagyjon békén ilyenekkel, de aztán mikor már közeledett a "nagy nap", előtte örültem neki, hogy rákérdezett: "Hogy áll a kapcsolatotok? Volt már valami? Lefeküdtetek már?". Erre én mondtam neki, hogy nem, de el kéne menni tablettát iratni egy nőgyógyászhoz. Ha nem kérdez rá előtte, akkor biztos nem szólok neki, és az óvszert meg kevésbé tartom biztonságosnak, tehát jó, hogy rákérdezett. Szerintem Te se menj bele nagyon részletesen a lányoddal egy ilyen beszélgetésbe. Egyszerűen csak néha kérdezz rá nála, hogy hogyan állnak, meg hogy szóljon ha kell pénz nőgyógyászra vagy óvszerre.:)

19/L

2012. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!