Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig szexelni akar! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szexelni akar! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

-ha a férfi aki feleségül vett, mondjuk napi 4* is megkívánna titeket?

Minden mehetne, vagy csak látványként segítenétek neki?

Esetleg sehogy...



2017. szept. 4. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, mert én is nagy igényű vagyok mennyiség terén. De mivel egy nagyon hosszú párkapcsolatban élek, ezért tudom, hogy ha az ember elmegy reggel dolgozni és egész nap dolgozik, plusz már van gyerek is, plusz háztartás, ház körüli munka, akkor előbb utóbb nem lesz neki sem kedve, ideje, ereje ahhoz, hogy napi 4-szer szexelni akarjon. Meg ha valaki kellőképpen, rendszeresen ki van elégülve, akkor lehet, hogy idővel nem fog ennyit kívánni. Csökken az igénye is.
2017. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék ennek! :)
2017. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jajj de jó lenne. Én már annak is örülök, hogy mindennap kétszer együtt vagyunk, de néha még többet kívánok
2017. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minden mehetne? Ezt hogy kell érteni? Amúgy imádnàm. 23L
2017. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ez már nimfomániának számít, nem?
2017. szept. 4. 10:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nimfomániás az, aki egyetlen napot sem bír ki szex nélkül. Azért ezt nem írtad. Neki csak nagy az igénye a szexben a mennyiség terén. De mondom, ezt sokszor pont az befolyásolja, hogy nincs meg a kellő mennyiség vagy minőség. Ha az megvan, akkor kielégült és lehet, hogy nem is lenne ekkora igénye sem.
2017. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor most vagy van igénye, élvezi és csinálja naponta, vagy nincs, és nem is csinálja. Olyat még nem hallottam, hogy nem akarja, de csinálja...
2017. szept. 4. 10:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Van különbség aközött, hogy valaki nimfomániás, vagy csak szereti csinálni és igényli a több mennyiséget.

Nézd, attól, mert nekem nagyobb az igényem mennyiség terén, az nem jelenti azt, hogy minden nap csinálom is, vagy ha nem csinálom éppen pár napig, akkor egyértelműen a falat kaparnám ettől.

Nyilván, aki nimfomániás, az nem bírja ki szex nélkül, tehát képes a párját félálomból is felébreszteni, csak hogy szexhez jusson, vagy a konyhában elkapni, stb. Míg aki csak szereti csinálni nagy mennyiségben, azért az nem fogja a fáradt párját "zaklatni", hogy neki akkor is meglegyen a napi együttlét. Vagy éppenséggel vannak olyan napok, amikor ő maga sem igényli, de ettől függetlenül nem éri be heti 3 együttléttel, de nem napi szinten kívánja, vagy éppen várja el. Ez a különbség.

2017. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A nimfománia csak a nőkre vonatkozik, a férfiakat hiperszexualitás jellemzi.

De, ahogy az első is írta, ez egy idő után el fog múlni.

Ha állandósul, sajnos orvoshoz kell fordulni, mert ez tönkretehet mindkettőtöket, és a kapcsolatotokat is.

Valami miatt állandóan bizonyítani akar, és utána kellene nézni, mi ennek az alapja/oka.

A kapcsolat elején viszont normális, tulajdonképpen örülhetnél is annak, hogy enyire kíván.

2017. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
En nem ertem amugy h egy munka h tudja 3lvenni az ember kedvet... :D ha faradt vagyok ha nem tudnek sze*elni :)
2017. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!