Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legénybúcsún a leendő férj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legénybúcsún a leendő férj lefekszik más nőkkel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 16:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg kosson lakatot a farkara, a hazassag alappillere a huseg. Annelkul semmi ertelme es boldogtalan, ami a gyerekekre nezve is karos.
2017. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Két eset van.


Ha "olyan" a baráti kör, akkor hívnak qvákat és akkor a vőlegény is tutti megdugja, akkor is ha nem akarta eredetileg, mert a haverok cinkelik.


Ha nem olyan, akkor meg csak berúgnak.


Namost mind a két esetben úgy tesz a leendő férj mint akinek eszébe se jutna ilyesmi, és maga lenne Szent Ferenc!

2017. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

A 6-os és a 10-es vagyok.


LOL én nem a saját véleményem mondtam, csak hírhozó, hírmondó vagyok. Miért kell lepontozni? Ha a postás is olyan levelet hoz, amiben rossz hír van, őt meg kell verni?

Írtam bárhol bármit magamról vagy arról hogy szerintem mi a helyes? Nem, csak elmondtam történéseket a környezetemben.

2017. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem azt akartad írni, hogy más nővel? Amúgy szerintem inkább nem bár elképzelhető de ritkább.
2017. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen,de nyugi a vendégek is,utána,ha ez vígasztal:D
2017. szept. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

voltam már néhány legénybúcsún és a legdurvább csak annyi volt, hogy sztiptízes csaj táncolt.

Hidd el, 99% nem akar lefeküdni, azok akik lefeküdnek, azok alapból döngetnének bármikor csajokat a fix kapcsolat mellett is.

Plusz senki sem olyan hülye, hogy 20+ barátja előtt szexeljen egy idegen csajjal az esküvő előtt.


Azt el tudom képzelni, hogy sok házasság előtt van 1-2 kaland, úgy a pasinak, mint a csajnak, végülis picit kapuzárási pánik (főleg, ha nincs tapasztalata más emberekkel, csak a szerelmével) és ilyenkor lehet ha van egy megfelelő jelölt és kis kíváncsiság, akkor kipróbálja.

2 élő példát láttam már csajoktól:

- egy részeg kalandom volt egy csaj barátom barátnőjével, aki rám mászott, mert egy hónapig egyedül volt és a pasija megkérte a kezét, lassan házasodnak és ő még sosem volt más pasikkal. Egy orál volt, de visszagondolva megbántam, de akkor részeg voltam. (ennyit a "férfiak mocskok" oldalról)

- másik kaland nem volt igazán kaland, életem első komolyabb szerelme (akivel azelőtt szakítottunk, mielőtt elvettük volna egymás szüzességét) felkeresett hosszú évek után, hogy nincs e kedvünk meginni valamit. Nagyon hamar kiderült, hogy nemrég megkérték a kezét és jelenleg nagyon bizonytalan és visszagondolt a régi dolgokra, az elmulasztott eseményekre, a "mi lett volna ha..." és arra, hogy a vőlegénye volt életében az egyetlen férfi és megbánta, hogy mi annyira elhúztuk az egész szex témát, mert mindig is kíváncsi volt, hogy milyen lehet velem az ágyban...

Tanulva az előző részeg esetből, kissé finoman visszatessékeltem a pasijához, ő megsértődött és azóta nem beszéltünk.

2017. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Illik kúrni ha már kedveskednek vele a haverok.
2017. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 ja, fejbekúrni péklapáttal
2017. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem kell utána férjnek nevezni.
2017. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfinek lehet 20 felesége is, de egy igaz barátságot meg kell becsülni. Nem szabad a haveroknak traumát okozni! Úgyis egy kis nüansz az egész, és egy JÓ asszony mindent megbocsájt.
2017. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!