Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az exem leendő férje eltiltott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem leendő férje eltiltott tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 21L ők 28F(ex) és 27F.

A sráccal régen jártunk, majd pár év szünet után barátok lettünk (ő többet akart), és mikor a párommal (azóta szintén ex) megromlott a kapcsolatom, a szeretőm lett.

Mikor a barátom lett, nem sokra rá összejöttem egy pasival, ekkor rá pár hónapra elfogadott egy külföldi meló ajánlatot, azóta is kint dolgozik, évi 2-4 alkalommal jár haza (4,5 éve), olyankor mindig találkozunk. De közben kint összejött egy férfival. Először úgy volt nem komoly, a másik nem is akarta felvállalni, hogy meleg (bi), most meg már eljegyezte, engem pedig fenyeget, hogy takarodjak az exem&legjobb barátom (lelki társam, szeretőm...) életéből, pedig ővele is haverok voltunk valaha. Nem tudom mivel haragíthattam magamra, a legvalószínűbb, hogy féltékeny.

Nem tudom mit tehetnék, nem akarom teljesen elveszíteni. De azt sem akarom, hogy miattam összevesszenek, hiszen végre boldog. Olyan vészes volna, ha kb. 2-3 hetente beszélünk, és évi 2-3x találkozunk? Akár a vőlegényét is nagyon szívesen látom (ha nem ugrik a torkomnak). Én volnék rosszul összerakva, ha ez rosszul esik (még ha már-már jogos is, de azért nem ilyen szinten)?

Nem tudom mit tehetnék.



2016. febr. 19. 01:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
valaki fel tudja dolgozni ezt a kérdést így kettő órakor?
2016. febr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ba$zd meg én ezt nem értem, hány pasiról van szó? 5?
2016. febr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

1. srác

szakírottatok

2. srác

szakítottatok, 1. srác szerető lett

"Mikor a barátom lett, nem sokra rá összejöttem egy pasival"

innentől wtf kategória

szeretőd barátod lett? vagy lett egy 3. pasi aki barát lett? nem sokára öszejöttél egy pasival? az 4.? aztán jött egy 5. vagy 4. mert a kukit szerette a 4. vagy a 3. aki kiment külföldre?


Mindegy, valami meleg féltékeny a te volt bi pasidra? most ezzel mit kezdjünk? felejtsd el. ő most már férj? feleség? kitudja

2016. febr. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

1. srác

szakítottatok

2. srác

szakítottatok, 1. srác szerető lett

"Mikor a barátom lett, nem sokra rá összejöttem egy pasival"

innentől wtf kategória

szeretőd barátod lett? vagy lett egy 3. pasi aki barát lett? nem sokára összejöttél egy pasival? az 4.? aztán jött egy 5. vagy 4. mert a kukit szerette a 4. vagy a 3. aki kiment külföldre?


Mindegy, valami meleg féltékeny a te volt bi pasidra? most ezzel mit kezdjünk? felejtsd el. ő most már férj? feleség? kitudja

2016. febr. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

3 pasiról van szó. Két exemről és az egyik exem vőlegényéről. Akinek a férjjelöltje fenyeget (a legjobb barátom, lelki társam, szeretőm), legyen Márk. A férjjelölt legyen John. A másik, azóta ex pasi legyen Attila.

Régen jártam Márkkal, akivel egy hülyeség miatt szétmentünk. 2 évvel később összefutottunk, és éreztük, még valami van köztünk, ő ismét járni akart velem, de én azt mondtam legyünk csak barátok, és majd meglátjuk. 3 hónapra rá azonban járni kezdtem egy másik pasival, Attilával. Márk továbbra is a barátom maradt, bár néha megjegyezte, hogy így neki nem tetszik a felállás, de én hülye voltam és ragaszkodtam Attilához. Mikor kb. 1 hónapra rá egy régi haver (az az isten verte John :,D ) kihívta az USA-ba dolgozni, ő kapva kapott az alkalmon. Hátha így könnyebben túlteszi magát az irántam érzett szerelmén. Úgy nézett ki a kezdeti kis híján depressziót súroló állapota után, hogy kezd lassan jobban lenni. Bő fél év telt el úgy, hogy naponta, de maximum 3 naponta beszéltünk. Úgy nézett ki helyrezökken a kapcsolatunk. Karácsonykor közben találkoztunk is. Elmondhatatlan milyen jó érzés volt, mert borzasztóan hiányzott. Valentin-napon Attila eljegyzett, Márk pedig kétszer öngyilkosságot kísérelt meg. Az én Bijoum. Majdnem elveszítettem. Azt hittem beleőrülök. Azt ígértem neki megfontolom, hogy a szeretőm legyen, csak tartson ki. 2 hónappal később olyan fordulatot vett Attilával a kapcsolatom, hogy úgy döntöttem beváltom a Márknak tett ígéretet. Attól fogva, több mint 3 évig volt a szeretőm Attila mellett. Mint említettem, évi max. 4-szer látogatott haza 1-2 hétre. Attilával távkapcsolatom volt, ezért könnyű volt eltitkolni. (Azóta ez a kapcsolat felbomlott, pár hónapja) Márk kint dolgozása alatt, nagyjából másfél éve összejött Johnnal, aki tudott mindenről. Eleinte elég laza viszony volt, John nem is akarta felvállalni, többször szakítottak is emiatt. Aztán ősszel fordult a kocka, John úgy döntött mégis komoly kapcsolatot akar Márkkal, múlt hétvégén pedig megkérte a kezét. Tegnap pedig felhívott John, hogy tartsam magam távol a vőlegényétől.

Nem tudom mennyivel kevésbé bonyolult így leírva.

2016. febr. 19. 02:50
 6/26 anonim válasza:
100%
én nem értem még mindig.
2016. febr. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Elfelejteném, de a lelki társam. Tudom, hogy elkúrtam, mert egy hülyeség miatt nem akartam ismét egy pár lenni vele, ezt már cseszhetem. De ő volt a lejobb (több mint) barátom! Így is sz#r hogy évi átlag 3-szor látom, nem akarom ennél is jobban, örökre elveszíteni. Ha képes volnék rá, már az öngyilkossági kísérleteután lemondtam volna róla. De nem vagyok. Szeretem. Ő a részem.

John pedig már megbocsásson, de a vele való barátságom után, igazán szégyellhetné magát ezért a húzásért. A szerelmet megértem. De ő nem mondja meg mivan, csak Márk háta mögött fenyegetőzik, zsarol(na ha tudna háhá). Nem tudom mit tegyek. Talán szólnom kéne Márknak, hogy ezt vele beszélje meg, és ha Márk rámondja az áment, akkor elfogadom, de John sakkban tart azzal, hogy nem akarok fájdalmat okozni Márknak.

2016. febr. 19. 03:12
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Így már érthető, de ha az a Márk ennyire beléd van zúgva, hogy meg is akarta ölni magát, akkor miért megy hozzá john-hoz? Főleg, hogy most már Attila sincs a képben. Ezek szerint elmúltak az érzései.
2016. febr. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Asszem Attilával és azzal kavarhattalak meg, hogy valaha John is a (barát) barátom volt. Egy haver.

Én imádtam őt, egy intelligens, humoros, kedves, jóképű srác, de tegnap ha nem felhívott volna, hanem személyesen van itt, úgy vágtam volna ki, mint macskát szarni. Már bocsánat.

2016. febr. 19. 03:22
 10/26 A kérdező kommentje:
Márk nem tudja, hogy Attilával köztünk végleg vége van. Máskor is vesztünk már össze, megszámolni sem érdemes (most pont nem vesztünk össze, csak ellaposodott a dolog és véget ért). Nem tudom szeret-e még, egy hónapja mondott olyat, hogy kíván, meg elég mocskos dolgokat. Mégis igent mondott Johnnak. Én meg egyszerűen azért nem szóltam neki semmit, mert végre azt hittem boldog, nem akartam feltépni a régi sebeket. John viszont úgy gondolhatja, hogy Márk szeret, különben miért tiltana el tőle, ha nem azért, mert félti a pozícióját. Ha elmondanám Márknak, hogy szabad vagyok, tudja fene mi lenne abból. John attól fél hozzám rohanna (és ő max. harmadik lehetne ha akar, mert vele ellentétben én nem bánom), én pedig attól félek, hogy... rájövök mindvégig hülye voltam, és őt szerettem, de ő nem szeret már --> ha viszont boldog, akkor kár elmondanom mi a szitu, talán csak el kéne tűnnöm, ahogy azt most a drága John szeretné.
2016. febr. 19. 03:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!