Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány nőnek van ronda melle?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nőnek van ronda melle? Férfiak válasza érdekel, akik minél többet láttak már a valóságban

Figyelt kérdés

Hány olyan mellett láttál már, ami túlságosan lógós volt, túl formátlan, túl csálé, a bimbókkal volt valami gond, stb?


Megkérdeztem a barátomat, aki életében kb 20 nővel volt és ő azt mondta kb 2 ronda mellett látott eddig és még másik 2-3-at amik ha konkrét rondák nem is voltak, de azért szépek, vonzóak sem.


2017. szept. 6. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Az igazán szép és tökéletes mell nagyon ritka. Olyannyira, hogy még az időponttól függően is változik. Asszonynak pl. mielőtt menstruál tökéletes, kemény, jól álló melle van kb. egy hétig. Előtte meg ici picit lóg. De ezért ezek messze vannak a "rondától":


Ronda mellett élőben még nem nagyon láttam szerencsére, valószínűleg olyan csajjal el sem jutnánk odáig.

2017. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ramone ***** válasza:
79%
Minden mell szép a maga módján... Feleslegesen kár is összehasonlítani őket mert kb annyi értelme van mintha valakiket az orruk vagy a szemük formája alapján itèlnènk meg hogy szép e vagy csunya... Láttam már sok féle női mellet de amikor ott vannak előtted nagyon nem azt fogod figyelni hogy mennyire feszesek vagy logosak, egyszerűen kièlvezed a helyzetet
2017. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam csúnyával, mindegyiken volt mit szeretni.
2017. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyk szerint ronda az enyém, mert nagy, de nem feszes. Szóval hiába kemény, szilikon nélkúl, csúnya.
2017. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8 nő statisztikája:


2 kicsi, de nagyon szép, feszes, kerek (A/B méretű kb.)

2 rendes méretű, azaz C-s, szép mellű

1 nagy méretű, szerintem D-s, de gyönyörű kerek, mintha szilikon lenne mégis teljesen természetes

1 egyébként szép mellű, de asszimetrikus ami kicsit rontott az összképen

1 valaha tökéletes mellű, de a szülés miatt kicsikét megereszkedett (de szép)

1 nagyon csúnya mellű, mint egy fonnyadt zacskó


Hogy melyiket mennyire szerettem, teljesen független a mellétől, az utolsóba nagyon szerelmes voltam.

2017. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

#4 Ronda mell nem létezik!!!

A maga módján mind szép, csak mások.

2017. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5:


Köszönöm, igazából ilyen válaszokra vártam mint ez is, amik férfiasabb gondolkokdással, logikusan, racionálisan közelítik meg a dolgokat.

2017. szept. 7. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!