Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan hozzák fel gondként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hozzák fel gondként lányok akikkel vagyok, hogy gyengéd, romantikus, finom szexet szeretek dugás helyett. Hogy javítsak? Lányok? Fiúk?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy olcsó kvaként tekinteni a csajra, még akkor sem ha az első randin lefekszik velem. Jobban szeretek puncit nyalni és látni hogy neki jó, mintha engem szopnak. Jobban szeretem a bújós, ölelkezős, csókolózós misszionáriust és lovaglót, mintha a haját húzva dugom hátulról vagy tényleg vadlóként ül meg ő engem.


És ezt átlagban ötből három lány felhozza. Általában a második-negyedik randi környékén fekszünk le, de volt már hogy elsőn vagy olyan is hogy egy-másfél hónapig randizgattunk az első előtt.

Volt már olyan hogy tényleg lánnyal jót bsztunk és keményen csináltuk, de az olyannal volt, akibe szerelmes voltam és megbeszéltük hogy úgy akarjuk most.


Haverjaim mondják hogy szinte mindig lenyomják a lányok fejét a szex elején a farkukra és szopatnak, miközben egyáltalán nem nyalják ki, szinte alig csókolóznak, akkor is inkább a nyelvüket dörgölik össze, meg ilyenek, de ez most így annyira távol áll tőlem, ha belegondolok. Most is randizom valakivel, nála akkor majd valahogy ilyen fajta szexet próbálgassak?


2017. szept. 6. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, milyet szeret!
2017. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha segít: én a változatos közösülést szeretem. Van mikor a párommal durvulunk,meg van romantikus is. Persze ez leginkább a kedvünktől függ. Viszont azt én sem szeretném,hogy bármelyik is elmaradjon. Szerintem te is találd meg a romantikus mellett a durvább,vad énedet.

(Egy megjegyzés: ha nekem egy srác lenyomná a fejem,hogy sz##jak akkor olyat vernék a tökére,hogy csillagokat látna. Valamint a kölcsönösség hiánya nálam egybőli otthagyást eredményez.)


Durva alatt ne a kihasználást értsd. Nekem nem ezt jelenti. Ha durvulni akarsz ahhoz elég ha határozottabban ragadod meg,a mozdulataid és tetteid gyorsabbak és kissé erőszakosabbak,mint a lágy szexnél. A csók átmegy akár kis harapásokba és hasonlók. Szó szerint olyan,hogy egymásnak estek (vagy csak te esel a lánynak). A durvulás is különböző szinten működik. Valaki csak vadságot akar,más már az alárendeltséget is. Ezt beszéld meg a partnereddel és hangolódjatok egymásra.

2017. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2:


A bajom inkább az, hogy már az első szexkor vagy az első néhány alkalommal egyből a durvát akarják.

2017. szept. 6. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

A haverjaid Önző disznók csak a saját élvezetük a fontos ( kivéve ha csajok is így szeretik)

Egyébként meg az új lányt kérdezd meg hogy szereti

2017. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nos én 18 vagyok,úgyhogy nem randizgatok és nem nagyon ismerkedem (főleg,hogy állandó kapcsolatban vagyok) de nem lehet az,hogy egy bizonyos "rossz" lánytípussal ismerkedsz? Mert sok olyat hallottam,hogy a lányok romantikáznának de a fiúk meg nem. Ezek szerint van romantikus lány is,csak meg kell találnod. A magadhoz hasonló jellemet keresd aki ugyanúgy tiszteli a szexualitást,mint te. Ezt tudnám tanácsolni.
2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha azért meg kell őket dugni rendesen is! :D
2017. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másodszorra bszd megőket keményen ha szerelmes vagy ha nem.
2017. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát legyél gyengéd, romantikus, finom.oszt kész:)
2017. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!