Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor volt az első anális szexetek?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlott, miért mentetek bele? Az első aktus után akartatok még többet?
2017. szept. 6. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer engedtem meg, mert akkori párom felhozta én meg belementem, mert örömet akartam neki okozni, meg gondoltam egy próbát megér..kellemetlen volt nekem, többször nem csináltuk, megértette. Azóta már nem vele vagyok, de utána se engedtem meg senkinek. 18 voltam
2017. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt :P
2017. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kb két éve volt. a vártnál jobban sikerűlt, persze tartottam a fájdalomtól, de nem volt vészes. az tuti, hogy nagyon el kell hozzá lazulni, és nem kell sajnálni a sikositót.
2017. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 évesen, a jelenlegi párom akarta kipróbáltuk nem volt kellemes utána félévvel hozta fel újra


20/L

2017. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 évesen akkori párom hozta fel, de nem maradt meg kellemes élményként.


utána egy másik pasival újra kipróbáltam, ő nagyon odafigyelő volt és bár volt benne fájdalom kicsit, mégis élveztem annyira hogy újra akartam volna vele, de nem úgy alakult. nagyon nagy bizalom kell hozzá így akár kivel nem csinálja az ember


22N

2017. szept. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!