Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire kell nagyon figyelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell nagyon figyelni elso szexnel? Kinek mi volt a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mik voltak a nehezsegek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a nemed ??
2017. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lany vagyok
2017. júl. 20. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak már volt tapasztalata előttem, így csak a saját nevemben tudok beszélni. Fontos, hogy ne egyből a közepébe ugorjatok. Mi öt hónapja voltunk együtt amikor sor került az első szexre, és ezidő alatt már előzetesen kiismertük egymás erogén zónáit, és én is megbíztam a páromban annyira, és szerelmes voltam belé annyira, hogy vele akarjam ezt megélni. :) Tehát fontos, hogy ne nagyjából két félidegen ember legyen, hiszen akkor nem ismeritek a másik testét, hogy mire hogy reagál. Ami fontos, hogy a láyn kellőképp legyen benedvesedve, bocsánat a vulgáris kifejezésért, de a legjobb ha már tocsog a vágytól. :D Mindenképp óvatosnak kell lenni, és szép lassan haladni. Nekem minden odafigyelés ellenére is fájt egy picit, de ennek ellenérea legszebb élményem a mai napig. Néhány lánynálelőfordulhat, hogy vérzik egy kicsit, erre az eshetőségre egy törülközőt tegyetek alá esetleg. Ha még valamelyikőtök nem llna erre készen lelkileg, akkor ne siessétek el, ráér. Óvszert mindenképp használjatok, ha aláyn nem szed fogamzásgátlót. Óvszer nélkül nincs szex, abba semmiképp ne menj bele, hogy "majd kihúzza" és társai. Ennél többet nem nagyon tudok modnani. A nemek közt meg azért csapongtam ennyire,mert nem tudom fiú/lány vagy-e kérdező. :D Sok sikert!
2017. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #3as :)
2017. júl. 20. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Mind a ketten el legyetek lazulva. Ne zavarhasson semmi. Lassan haladjatok, kis zene, bor, bármi... csók, tapi, finom érintések, símítások, lassan vetköztessétek le egymást. SEMMI képpen sem anál.

Ha nyitottak vagytok, jöhet egy lightosabb olál, hosszabb előjáték. Ha mind a ketten maximálisan fel vagytok izgulva, misszionáriust vagy lovaglót ajánlanék elsőre. Nyugadtan irányíthatod, akár szóban, akár a kezeddel, csípőddel. Ha nyal, akkor azt hogyan.. stb.

Az első pár alkalom egymás felfedezése.

Sok sikert !! :);)


25/L.

2017. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Misszionárius legyen az első,az olyan jó.Lassan finoman vissza visszahúzva tolja be egészen nagyon lassan érzéssel.Egyszer csak nagyon jó lesz.44F
2017. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szakszerű védekezésre
2017. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először is védekezzetek.

Aztán fontos, hogy jól fel legyél izgulva és kellőképp nedves legyél! Így könnyebb lesz a behatolás és kevésbé lesz fájdalmas. Rengeteg petting kell az első szex előtt.. illetve sok sok előjáték az első alkalomkor is. Fontos, hogy ismerjétek egymás testét.


Nekem pl. egyáltalán nem fáj, még csak kellemetlen sem volt és élveztem is az elsőt. Mindenki más.

Van, akinek fáj, van akinek csak kellemetlen. Előfordul az is, hogy lesz egy kis vérzés, ha gondoljátok tegyetek egy törölközőt az ágyra.. de ez sincs mindenkinél.

Próbálj meg ellazulni és ne görcsölj rá, hagyd, hogy történjenek a dolgok.


A párod is szűz, vagy ő már tapasztaltabb? Biztos figyelni fog rád! Ha valami nem jó, szólj neki. Fontos a kommunikáció.

Én a misszionárius pózt ajánlom, szerintem kényelmesebb. A párod látja az arcod, a reakcióidat és még jobban tud rád figyelni. Meg amúgy is az olyan bensőséges, szerintem.

Van, aki a lovagló pózt ajánlja elsőnek, mivel ott te tudod szabályozni, hogy mennyire hatoljon be. Majd meglátjátok, hogy nektek melyik jön be jobban, de személyes véleményem szerint ez már 'haladó' póz.


Ha nagyon nem megy akkor ne keseredj el, vagy add fel, mindennek meg van a maga varázsa.


Nyugiiii! és menni fog. Sok sikert Neked! :)

2017. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hogy ne üsd meg a méh száját ne feszülj3tek be ne ted be a seggébe véletlenül xD komolyan !! az ellazulás mert látni fogjátok egymás testét és ugye nehéz tud lenni ha valaki picit szégyenlősebb és ja ennyi legyetek lazák.
2017. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget és a normális válaszokat :D

És igen neki is ez lesz az első

2017. júl. 20. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!