Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégén fogjuk először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén fogjuk először kipróbálni a prosztata masszázst a párommal. Nem meleg, viszont azt mondta ezt szívesen kipróbálná. Esetleg van valakinek valami tanácsa, mit hogyan csináljak? Nem szeretném, hogy fájjon neki.22/L

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is érdekelne, egyszer szeretném én is kipróbálni.

sikerűljön jól, sok sikert!

ja és síkositó jó bőven, és lassan finoman először!

2017. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sok síkosító, nagyon lassan és finoman, és legyenek meg hozzá a szükséges körülmények (ne zavarjon senkit, engedje el magát stb)

ha ezek megvannak nagyon fogjátok élvezni mindketten!!!


L

2017. szept. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 buszter ***** válasza:
100%

Ha elsore nem olyan lesz mint amire szamitottatok akkor se adjatok fel .... tobbszor kell probalkozni ...mire JO lesz :)

tapasztalat :)

es egyetertek az elottem irokkal :)

minnel tobb sikosito annal jobb....

elotte ha nem is csinaltok beontest legalabb jol vegezze el.

Es a HIGENIA fontos... elotte utana fertotleniteni minden eszkozt amit hasznaltok


Sok sikert


F

2017. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!